reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelinko


Oczywiscie strasznie mnie przykro ze sie nie udalo. :-(
Bylas tutja nasza nadzieja, ale wiesz... ja mysle ze nawet jesli sie nie udalo, cos dobrego w tym jest. Bardzo dobrze twoj organizm zareagowal i zarodek sie zaimplementowal - a to juz duzy sukces jak wiesz. Daje Ci wiekszy komfort ze ta czesc jest w przadku. A masz dosc sporo dobrej jakosci zarodeczkow i eskimoski mozna transferowac w kazdym cyklu wiec jes duza nadzieje ze bardzo szybko zostaniesz mama
 
reklama
Dzięki Lolitko - dobra kobieto za słowa otuchy. Ja już od środy się przygotowywałam na ten scenariusz, dlatego dzisiaj już nawet nie było tak tragicznie. Wolę być przygotowana na najgorsze i później miło zaskoczona. A nie na odwrót.
 
ewelino, trzymaj sie dzielnie. eskimosków masz bez liku, wiec juz za pare tygodni znów za ciebie będziemy trzymać kciuki i tym razem się uda! zobaczysz!
cholera laski statystykę zaniżamy!
 
dziewczynki

odnowilam swoja sygnature bo se pomyslalam ze sie troche gubimy kto i na jakim etapie jest w ivf.
jesli mozecie to proponuje zebyscie tez sobie krotki opis wstawily to lepiej czlowiek rozumie i jest na biezaco z kazdym


ale to tylko propozycja oczywiscie
 
Hejka dziewczynki witam z mega dołem:-:)-:)-(miałam nadzieję że skoro pobrali mi aż 22 komóreczki będzie dobrze tymczasem z tych 22 komóreczek mamy tylko 7zarodków i tak naprawde nie wiadomo ile doczeka poniedziałku:no:boję się bardzo i chyba straciłam nadzieję której miałam sporo. Okzało się że cos komóreczki słabe morfologicznie, oczywiście pani która dzwoniła do nas z laboratorium rozmawiała z mężem i powiedziała mu żeby się nie martwić że przeciez potrzebujemy jednego ale silnego zarodka , jak tu się nie martwić i nie dołować powiedzcie. Totalnie brak mi wiary w ten mały cud ile jescze musimy przejść żeby się udało:-:)-:)-(

[QUOTE=kahaaa;4932504]natka trzymaj sie kochana, nie teraz to pozniej, bedzie dobrze.
ewelinka daj znac jak tam betka jutro. na pewno wszystko ok,.
aga, ale mialas komorek!wow! napisz ile sie zapldnilo i kiedy transfer!![/QUOTE]
Kahaaa kochana komóreczek było 22dwie ale okazało się jak pisałam wam wyżej że słabe morfologicznie i zapłodnionych jest 7 mam nadzieję że te 7 już przetrwa generalnie mega dół , teraz właśńie nadrabiam zaległości w czytaniu forum bo coś net nam się psuje i wczoraj wcale nie mogłam do was zajrzeć wiec odpisuję z opóżnieniem buziaki a ty już po transferku??????Choć może zaraz przeczytam w zaległościach że tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewelinko strasznie mi przykro że Wam się nie udało, mam nadzieję że kolejna próba zakończy się sukcesem. trzymaj się cieplutko
 
reklama
aga 7 to niezle, przynajmniej embriolog bedzie mial z czego wybierac. u nas dali co było! bedzie dobrze kobito! trzymaj sie, a my ci nie damy zginąć
 
Do góry