reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny
jak wam mija weekend.
aga jutro wielki dzien. jak samopoczucie? i jak twoje zarodki?
mnie bardzo boli brzuch, chyba od jajników. boje sie hyper, ale poza bólem brzucha nie mam innych objawów więc chlam wode jak lolitka kazala i mam nadzieje, ze jakoś mi przejdzie. i czuje się jakbym miała dostać okres.

hej, nie moge ustawić sygnatury, ustawiam, zapisuje a potem jej nie ma????


ok, nieważne, już jest!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
lolitko...jesli sa jakies ziolka albo cokolwiek na:
1) lepsza prace jajnikow, tzn. ja mam regularne cykle, ale poniewz to FSH podwyzszone, co laczy sie z jakoscia jajeczek, myslalam o tym czym mozna poprawic jakosc oocytow. Jesli mozna?
2) lepsze ukrwienie edno. Bo moze zamiast tej lutki daloby sie bardziej naturalnie. A moze ta aspiryna? Orzechy juz wcinam :-)
3) i cos na stresa...bo juz mnie sciska przy tym czekaniu...a jak wiesz jeszcze tak na prawde nic nie zaczelam.

Dzieki z gory
Sciskam

I za wszyskie Was trzymam kciuki, a teraz szczegolnie za Ciebie kahaaa i aga.
Bedzie dobrze...kiedys musi sie udac!!!

A no i dziewczyny co z ta sygnaturka, jak ja wstawic:confused:
Nikt mi nie poradzi??? :-(

ktos musi no.... jak sie dzisiaj czujeszkochana



a na co chcesz te ziolka? na progesteron czy na 1 faze ?

jak dlugo Ty ta lutke juz bierzesz? Powinnas ja odstawic min 1 cykl przed badaniami zeby obraz byl czysty. Organizm nie oczyszcza sie w ciagu kilku dni - daj mu troszke dluzszy okres czasu

Z 1dniem trza dzwonic bo juz w 3 dniu musisz pierwsze badania zrobic..(choc mozna tez 2 do 4 dnia ale nie pozniej)

testuje sygnaturke
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lolitko...jesli sa jakies ziolka albo cokolwiek na:
1) lepsza prace jajnikow, tzn. ja mam regularne cykle, ale poniewz to FSH podwyzszone, co laczy sie z jakoscia jajeczek, myslalam o tym czym mozna poprawic jakosc oocytow. Jesli mozna?
2) lepsze ukrwienie edno. Bo moze zamiast tej lutki daloby sie bardziej naturalnie. A moze ta aspiryna? Orzechy juz wcinam :-)
3) i cos na stresa...bo juz mnie sciska przy tym czekaniu...a jak wiesz jeszcze tak na prawde nic nie zaczelam.

A no i dziewczyny co z ta sygnaturka, jak ja wstawic:confused:
Nikt mi nie poradzi??? :-(
Masz dostepu do ziol sroki lub klimuszki? Sa gotowe mieszanki na lepsza prace jajorkow. Duzo dobrych zeczy o nich slyszalam. Ja ich nie mam i pije osobno rozne ziolka. Daj znac

Na stresa to tylko melisa i dziurawiec, ale te z kolei nie sa zbyt dobre na plodnosc wiec kiszka
Na endo ziol nie znam. Na endo to trza winko, ale nie wiecej niz 200ml dziennie, wit E i B6, duzo ryb zwlaszcza tlustych, orzechy brazylijskei

z sygnaturka to chyba ewelinka pisala wyzej...wroc jedna strone wstecz kochan


testuje sygnaturke

no i dziala:)


Agus - super ze juz lepiej. Trzyma mocno kciuki za jutro i piekne zarodeczki
 
stymulkow u mnie brak....
za to siedze i sie kuzwa ucze bo mam egzamin w srode (zeby uprzedzic pytania, ucze sie dunskiego). zaraz jakis obiad sobie zapodam

co u Ciebie Ewelina?
 
Witam - jestem nowa na forum i od kilku dni dokładnie wczytuje sie we wszystko o czym piszecie. Kilka dni temu dowiedzialam sie ,ze mam wodniaka w jajowodzie :-( Troche to trwalo, poniewaz przez 2 lata bylam faszerowana roznymi hormonami.W Novum poradzona mi laparoskopowe usuniecie jajowodow i rozpoczecie kuracji do in vitro. Czy któraś z Was moje drogie miała doczynienia z paskudztwem jakim jest wodniak? Jestem totalnie zalamana , bo mam 25 lat i nie wiem co robic. Z jednej strony myślę sobie, że im wcześniej tym lepiej.... a z drugiej jesli usune jajowody to zostaja mi tylko proby z in vitro:zawstydzona/y: Nie wiem co robic...

Pozdrawiam serdecznie
 
Destiny

Ja osobiscie nie mialam z tym doczynienia, ani nikt z moich znajomych. Bardzo mi przykro ze Cie to spotkalo.... I wiem ze latwo mowic zebys sie nie denerwowala, ale moja rada jest taka zeby sie nie zalamywac, ocenic na trzezwo sytuacje i dzialac. Placz nic nie pomoze....DZIALAJ kochana

Wodniaka trzeba usunac zwlaszcza jesli jest duzy. Jesli jest maly niby mozna na wstrzymanie wziasc ale przy ivf moze stanowic zrodlo infekcji a moze tez byc ciaza jajowodowa wiec lepiej wyciac.

Nie wiem czy niestety - dla Ciebie pewnie teraz tak - ale IVF jest jedyna rzecza ktora Ci pozostaje jesli chcesz miec malenstwo. Nie ma szanse na ciaze naturalna przy takim scenariuszu
 
Hejka Kochaniutkie wpadłam na chwileczkę , bo zamierzam przed jutrzejszym mam nadzieję szczęśliwym dniem się wyspać, mam nadzieję że moje zarodeczki mają się dobrze i że naprawde tym razem już się uda.Odezwę się jutro o ile net nie będzie się kiepścił:tak:pozdrówka
Kahaaa odpoczywaj wszystlko będzie oki
 
Aga

Kciukasy zacisniete mocno. Daj znac tak szybko jak cos bedziesz wiedziala.
Aaha -zdecydowalas ile chcesz zarodeczkow?
 
reklama
Do góry