reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lolitko świetny pomysł z sygnaturą bo przyznaj że czasem nie mogę się połapać i wertuje wszystko od początku albo pisze sobie na kartkach
 
Hejka dziewczynki witam z mega dołem:-:)-:)-(miałam nadzieję że skoro pobrali mi aż 22 komóreczki będzie dobrze tymczasem z tych 22 komóreczek mamy tylko 7zarodków i tak naprawde nie wiadomo ile doczeka poniedziałku:no:boję się bardzo i chyba straciłam nadzieję której miałam sporo. Okzało się że cos komóreczki słabe morfologicznie, oczywiście pani która dzwoniła do nas z laboratorium rozmawiała z mężem i powiedziała mu żeby się nie martwić że przeciez potrzebujemy jednego ale silnego zarodka , jak tu się nie martwić i nie dołować powiedzcie. Totalnie brak mi wiary w ten mały cud ile jescze musimy przejść żeby się udało:-:)-:)-(

wolaboga... no normalnie tylko przez kolano i lac az plakac bedzie
7 zarodkow a ta biadoli. boga sie nie wstydzisz kobito

TOC 7 ZARODKOW TO BARDZO DOBRy WYNIK. Inna sprawa jest ze po 22 komorkach mialas wysokie oczekiwanie, i 7 jest pozniej Twoich zawyzonych oczekiwan. Ale normalnie 7 to jest bardzo dobrze, powyzej sredniej wiec czego Ty dola masz? Ty sie lepiej relaksuj i ciesz bo fasolki nadchodza i taka markotna mamusia to nie jest to czego im trzeba.

Agniesia - naprawde ciesz sie kochana. Jest dobrze i czekamy na dalszy rozwoj zarodeczkow.
 
wolaboga... no normalnie tylko przez kolano i lac az plakac bedzie
7 zarodkow a ta biadoli. boga sie nie wstydzisz kobito
TOC 7 ZARODKOW TO BARDZO DOBRy WYNIK. Inna sprawa jest ze po 22 komorkach mialas wysokie oczekiwanie, i 7 jest pozniej Twoich zawyzonych oczekiwan. Ale normalnie 7 to jest bardzo dobrze, powyzej sredniej wiec czego Ty dola masz? Ty sie lepiej relaksuj i ciesz bo fasolki nadchodza i taka markotna mamusia to nie jest to czego im trzeba.
Agniesia - naprawde ciesz sie kochana. Jest dobrze i czekamy na dalszy rozwoj zarodeczkow.
Lolitko wielkie dzięki za wsparcie, ty to potrafisz postawić do pionu;-)ja oczywiście stram sie myśleć pozytywnie i dobrze ale mi ciężko bo po tych 22 komóreczkach to spodziewałam się że zostanie chociaż 15 a tu siedem i martwi mnie to że ta morfologia tych moich komóreczek słaba ciekawam skąd?I boję sie że skoro ta morfologia komórek słaba to się znów nie zagnieżdzą :-(Ale staram się myślec optymistycznie pozdrówka
 
Lolitko wielkie dzięki za wsparcie, ty to potrafisz postawić do pionu;-)ja oczywiście stram sie myśleć pozytywnie i dobrze ale mi ciężko bo po tych 22 komóreczkach to spodziewałam się że zostanie chociaż 15 a tu siedem i martwi mnie to że ta morfologia tych moich komóreczek słaba ciekawam skąd?I boję sie że skoro ta morfologia komórek słaba to się znów nie zagnieżdzą :-(Ale staram się myślec optymistycznie pozdrówka
kochanieńka pamiętaj że tylko optimizm cię uleczy!!!! nie wolno sie załamywać. niestety na nic co się z nami w takich sytuacjach dzieje nie mamy wpływu....wola boska....dobry dzień laborantki...lekarza...siły komóreczek...wszystko ale niestety nie MY. tak więc SPOKÓJ i tylko SPOKÓJ nas uratuje a bedzie dobrze zobaczysz, ja jestem stara juz i nadal wierze że będzie dobrze i prowadząc wózek z moją "córeczką" powiem JESTEM SZCZĘŚLIWA, WARTO BYŁO:-):-):-):-):-):-) wierze w cuda:-)
 
Dziewczynki! Straszna słabizna u mnie:

Pierwsze podejście 11.2009, 5 zarodków, długi protokół
Tranfer jednego bardzo słabego - i nic
Ciągle PCO
Planuję nastepne podejście na marzec 2010.

Pozdrawiam
 
Witajcie Kochane,

lolitka, dzieki jeszcze raz za info...czy mozesz mi napisac jakie ziolka bierzesz? Poki jeszcze naturalnie probujemy i zanim list przyjdzie moze dadza jakis efekt. Ja ta lutke to oczywiscie dowcipnie w drugiej fazie cyklu biore na polecenie lekarza z PL...widaomym dla mnie jest ze powinnam odstawic zaczynajac badania w kierunku ivf. Tylko zastanawialam sie kiedy powinnam to zrobic. Wczesniej czy pozniej. Np czy moge odstawic w cyklu badan czy powinnam juz odstawic w cyklu poprzedzajacym badania? Wiem tyle ze jak dostane list to powinnam zadzwonic do szpitala z dniem pierwszej @ i omowic na badanie hormonow. I myslamal zeby od tego momentu porzucuc lutke. Ale nie wiem czy to nie za pozno?

Ach...i jak wstawic ta sygnaturke? bo ja blondynka jestem :baffled:

Sciskam mocno....
 
Kati kochaniutka, wejdź w ustawienia i tam w lewym górym rogu masz edytuj sygnaturę. Tam pisiu, pisiu, zatwierdź sygnaturę i wsio.
 
Lolitko wielkie dzięki za wsparcie, ty to potrafisz postawić do pionu;-)

ktos musi no.... jak sie dzisiaj czujeszkochana

lolitka, dzieki jeszcze raz za info...czy mozesz mi napisac jakie ziolka bierzesz? Poki jeszcze naturalnie probujemy i zanim list przyjdzie moze dadza jakis efekt. Ja ta lutke to oczywiscie dowcipnie w drugiej fazie cyklu biore na polecenie lekarza z PL...widaomym dla mnie jest ze powinnam odstawic zaczynajac badania w kierunku ivf. Tylko zastanawialam sie kiedy powinnam to zrobic. Wczesniej czy pozniej. Np czy moge odstawic w cyklu badan czy powinnam juz odstawic w cyklu poprzedzajacym badania? Wiem tyle ze jak dostane list to powinnam zadzwonic do szpitala z dniem pierwszej @ i omowic na badanie hormonow. I myslamal zeby od tego momentu porzucuc lutke. Ale nie wiem czy to nie za pozno?

a na co chcesz te ziolka? na progesteron czy na 1 faze ?

jak dlugo Ty ta lutke juz bierzesz? Powinnas ja odstawic min 1 cykl przed badaniami zeby obraz byl czysty. Organizm nie oczyszcza sie w ciagu kilku dni - daj mu troszke dluzszy okres czasu

Z 1dniem trza dzwonic bo juz w 3 dniu musisz pierwsze badania zrobic..(choc mozna tez 2 do 4 dnia ale nie pozniej)
 
reklama
ktos musi no.... jak sie dzisiaj czujeszkochana
Ah...dzisiaj jak narazie dobrze obudziłam sie z dobrym nastawieniem, że tym razem musi się udać i mam nadzieję nie nakręcę się w ciągu dnia na nie, no niestety czasem tak mam, ale zamierzamy spędzić z mężusiem niedzielę poza domem wiec nie będę miała czasu za dużo o tym myśleć. Transferek jutro o 12:20 wiec kochaniutkie babyboomowiczki trzymajcie kciukaski:tak::tak::tak:
Kahaaa jak twoje samopoczucie;-)?

kochanieńka pamiętaj że tylko optimizm cię uleczy!!!! nie wolno sie załamywać. niestety na nic co się z nami w takich sytuacjach dzieje nie mamy wpływu....wola boska....dobry dzień laborantki...lekarza...siły komóreczek...wszystko ale niestety nie MY. tak więc SPOKÓJ i tylko SPOKÓJ nas uratuje a bedzie dobrze zobaczysz, ja jestem stara juz i nadal wierze że będzie dobrze i prowadząc wózek z moją "córeczką" powiem JESTEM SZCZĘŚLIWA, WARTO BYŁO:-):-):-):-):-):-) wierze w cuda:-)
Dorcia my też wierzymy w cuda , oczywiście staram się zachować spokój ale czasami jest to trudne zreszta sama pewnie dobrze o tym wiesz:tak:Ale staram sie ;-)Dzisiaj mam dobry dzień aby taki pozostał:tak::tak::tak:
Wam też życzę dobrego dzionka Bużka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry