reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny dziasiaj u mnie 13 dpt i właśnie wróciłam z bety, miałam to badanie zrobić jutro ale jak się dzisiaj obudziłam o 1:00 w nocy stwierdziłam , że dość.
Tylko mam nadzieję, że moja poranna kawa nie zakłóci wyniku, bo wkońcu zapomniałam się spytać w laboratorium czy powinno być na czczo.
Wyniki po 15:00, trzymajcie kciuki:-):-):-)
 
reklama
ANOWI32 trzymam mocno kciuki !!!! daj natychmiast znać :)

musiałam cofnąć się troszkę na stronach żeby dobrze was kojarzyć.... juz prawie wiem co i jak....

czarnykot trzymam kciuki rozumiem że masz I protokół(ten krótki)

ptencer miałyśmy transtef w tym samym dniu.... więc podwójnie trzymam kciuki

a ja?hm... jakby to powiedzieć chyba w sobotę zrobię test domowy.... bo zwariuję, zastanawiam się czy nie mam urojeń, czy sobie tego nie wmawiam? brzuch mam napięty tam na dole, su...i wrażliwe jak pieron , z tego co wyliczyłam to mój 35 d.c. z tym ze ja mam długie cykle, już sama nie wiem co mysleć .... chcę już wiedzieć bo oszaleje !!!!!!!!!!!!! najgorsze jest to że jak się tak naczytam to zaraz mam wszystkie objawy :) oj jojoj co się dzieje z moją głową ?:eek:

kwiat_lotosu bardzo ci gratuluję , jesteś dowodem na to że trzeba być dobrej myśli
 
:-)witam dziewczynki,
postanowiłam z moim małżonkiem , że w marcu zaczynamy od nowa. jestesmy u dr. R. w Invimedzie, zmieniliśmy lekarza, wczesniej byliśmy u N. obiecywałam sobie że pójde do psychologa przed drugim podejściem i tak tez zrobiłam, zaczęłam tzw terapię i powiem że jestem bardzo zadowolona. wcześniej ktoś chyba pisał o psycholog w Fertimednce w warszawie i bardzo wychwalał psycholog stamtąd. właśnie do niej chodzę, polecam.
ale mam do was pytanko, czy któraś z was próbowała akupunktury przed lub w trakcie? pytam bo interesuje mnie to, czy dobrze jest chodzić własnie przed czy podczas stymulacji??
dziewczynki trzymam za wszystkie mocno kciuki i mocno gratuluje wszystkim szczęściarom (niedługo do was dołączymy)

LOLITKA200 przekaż nam dobre wieści :-)
 
bzzz-> kiedy robisz betke, bo ja w poniedzialek
ANOWI32-> daj znac koniecznie jak bedziesz miec wyniik. I nie martw sie, kawa nie ma wplywu na betke, bo to badanie krwi, a nie moczu, ktory moze byc wowczas rozrzedzony. Na 100% nie trzeby byc na czczo
 
ptencer chyba najpierw zrobię test w domu w niedzielę lub już w sobotę , może też w poniedziałek pójdę na betkę , oj spinam się nie ma co :)
 
Dziewczyny właśnie wróciłam z wynikami, HCG Beta wyniosła 7,95 (13 dpt), na tym wyniku jest napisane że kobiety nieciężarne 0 - 5,3; 3-4 tydzień ciąży 16-156.
Dzwoniłam, do swojego lekarza i on mi powiedział, że trochę za wcześnie zrobiłam ten test, cały czas jest nadzieja i żebym dopiero powtórzyła w poniedziałek, chyba,że dostanę okresu. Po co on mi robi nadzieję przecież widziałam wasze betki jak się udawało, błagam Was napiszcie mi czy jest jeszcze szansa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
cross-mind- dzisiaj jest 15 dzień po punkcji, a jakie embriony miałam podane niewiem lekarz powiedział, że jest jeden ładny a dwa słabe bo miałam podane 3
 
reklama
Anowi ja na twoim miejscu bym sie cieszyla... Trzeba tylko powtorzyc, tak jak ci powiedzial lekarz, zeby potwierdzic przyrost bety. Jakbys miala dzisaj ponizej 2 to juz moglabys planowac pojscie na wodke w sobote.... Ja te druga bete zrobilabym nawet w piatek, no ale skoro lekarz powiedzial poniedzialek.... Zycze ci, zebys w poniedzialek planowala szykowanie pokoju dziecinnego.

Pomysl sobie tak: wiele tu z nas kobiet nie widzialo jeszcze ani slabej drugiej kreseczki, ani bety wiekszej od 2. Jak tak jak ty mialam kilka IUI przed moimi dwoma IVF i nigdy nic nie drgnelo. Zaczynam sie zastanawiac czy w ogole jestem w stanie wyprodukowac z moim mezem jakiekolwiek potomstwo. Jak nam sie zdarzylo miec embriony, to niewiele i raczej slabe, wiec moze nasze matryce nie pasuja do siebie. W twoim przypadku jest dowod ze macie szanse, jezeli ci beta spadnie i jezeli nie tym razem, to w ogole macie szanse.....

Pozdrowienia i glowa do gory. Staraj sie rozluznic zeby dobrze sie wyspac.

Przy okazji pozdrawiam Adunie ktorej los zrobil swinstwo. Nie poddawaj sie kochana. Tak jak wyzej napisalam do Anowi, przynajmniej wiesz, ze embrion sie rozwijal i ze jestes w stanie przyjac kazdy nastepny, ktory bedzie sie chcial rozwijac dalej.


C-M
 
Do góry