reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dodora Czeka na mnie moj jeden eskimosek.:-) Skontaktuje sie z lekarzem co dalej ale ja sama wiem ze puki co nie mam siły. Różne sa opinie ze lepiej odrazu za ciosem iśc i ze lepiej poczekac kilka cykli ja mysle ze to bardzo indywidualne.
To wkoncu my same wiemy czy damy rade bo nie oszukujmy sie strasznie nas to wycieńcza.
 
reklama
Dzięki wielkie za porady, ale sama nie wiem co o tym myśleć. Na chwilę obecną zmieniłam lekarza, czystym przypadkiem, ale dobrze się stało. Jako "ciekawy" przypadek przejąl mnie sam szef kliniki. Z jednej strony się cieszę bo na lepszego speca trafić nie mogłam (jeden z najlepszych w Polsce), z drugiej strony wiem, że mój przypadek trafi do prasy fachowej... I co wy na to??? A co do mojego endo to nie ma wskazań do histero i wygląda na to, że taka moja uroda. Do transferu nie mogłam teraz podejść bo faza lutealna zaczęła się u mnie wcześniej. Od przyszłego cyklu czyli od przyszłego tygodnia co dzień będą mnie kłuć na progesteron, żeby nie przegapić okienka implantacyjnego. Czuję się chwilami jak królik doświadczalny. Ale nawet jakby mnie chcieli żywcem kroić to niech kroją...
Dziewczyny napiszcie proszę jak ten bajzel wpływa na wasze związki. Wiem, że to może dziwna prośba, ale czasem zaczynam się gubić we własnym życiu. I chyba na ten moment jest mi potrzebne potwierdzenie, że jeszcze nie zwariowałam.
 
adunia75 mi również bardzo przykro:( ale widzę, że twarda z Ciebie kobieta i dasz radę. Wiesz, że może być już tylko lepiej. Ja to tak sobie tłumaczę. Pozdrawiam, trzymaj się cieplutko.

wiki09 trzymam kciuki za jutrzejszą betkę.

Kochane mam pytanko. Może wyda się głupie, ale nie mogę połapać się w ustawieniach i nie mogę znaleźć opcji, która pozwoli mi umieścić pod moim każdym wpisem mojej drogi do celu. Jakoś na innych forach jest to bardziej przejrzyste. Będę wdzięczna za podpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na zielonym pasku na samej górze sa utawienia kliknij na to potem po lewej stronie jest panel uzytkownika wejdz na moje utawienia i edytuj sygnature..... wpisujesz swoją historie i zapisz sygnature - gotowe
 
viki09 - będzie dobrze ! też trzymam kciuki :)
a ja wróciłam z pracy i myślę -hihihi, to myślenie mnie dobija , chętnie zrobiłabym już test żeby wiedzieć co i jak ale pewno nie wyjdzie nic mądrego to dopiero 7 d.po transferze.... więc czekam.....
 
Adunia75, tak mi przykro, wierzylam w Ciebie do ostatniej chwili, no coz 2 bedzie takze Twoja szczesliwa liczba.Trzymam kciuki za wszystkie, testujace lada dzien.
 
Dzięki dziewczynki za kciuki ale nie będe robic bety dziś dostanę @ obudził mnie ból brzucha rano wszystko jak w zegarku dziś na pewno mnie zaleje. Nie mam już siły
 
WIKI to u mnie pewnie to samo też mnie coraz bardziej boli brzuch, tylko ja myślałam, że jak sie bierze leki ( w moim przypadku duphaston 3*1 i luteina 3*1) to @ przyjdzie dopiero po ich odstawieniu.
 
Wiki09 nie poddawaj się, może akurat będzie dobrze. musisz w sprowadzić w siebie trochę pozytywnych wibracji..... jeszcze trzymam kciuki :-D

dziewczyny czy test ciążowy wyjdzie 11d.p.t.?
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to ja was może kobietki pociesze , jestem po 4 ISCI [5 lat walki, stymulacje iseminacje itp,itd] , w sumie po 7 transferach, przeszłam kilka razy przestymulowanie i dopiero ostatnie crio sie udało [zmieniłam klinike na Salve-Łodz -kiepskie warunki jednak embriolog wspaniały]... trzeba wierzyc ze kiedys przyjdzie i na nas pora ... powodzenia
 
Do góry