reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

cross-mind - dzięki, kochana jesteś, powtórzę betę jutro bo jak coś to powinna rosnąć, ale szczerze mówiąc to nie mam wielkich nadziei, nawet już zdążyłam się umówić na imprezę w sobotę i wtedy odbiję sobie te 2 tygodnie stresówy, a Tobie życzę wszystkiego NAJNAJNAJLEPSZEGO i żeby wkońcu zadomowiła u Ciebie fasolka, są tu dziewczyny które naprawdę starały się po wiele razy, zobaczysz uda się i Wam.
 
reklama
Anowi32 trzymam kciuki za kolejna betke :) musi byc dobrze.

A czy mam krotki protokol czy dlugi? ...w porownaniu z 1 stymulacja,to wedlog mnie,mam ten krotki hehe,3 tygodnie bralam spray do nosa a dzis juz zaczynam Puregon pierwszy zastrzyk:)W poniedzialek na kontrole.Juz nie moge sie doczekac dalszego ciagu,wiem ze moze byc roznie,ale nie mozna sie poddawac...
 
ja-mama - dlaczego invimed nie transferuje blastocyst? Mają taką opcję w cenniku więc zastanawia mnie to...Pytam bo rozważam też invimed do kolejnego podejścia.Może to zależy indywidualnie od danego przypadku?
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny szczególnie te które są na etapie testowania i robienia betek!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam!
 
ANOWI32 będzie dobrze ja też trzymam kciuki !!!! i to mocno

cross_mind ty ta taka pozytywna dusza jesteś cudownie :) rozsiewaj proszę te swoje fluidki dalej -pozdrawiam cieplutko :)))

a ja jutro robię test z rana bo się wścieknę!:-p
 
bzzz - szczerze ci odradzam robienie testu z moczu bo one KŁAMIĄ , było mnóstwo dziewczyn , które zawiedzione wynikiem jednej kreseczki już lały krokodyle łzy a betka pokazywała ciążę :) lepiej idź na krew , oczywiście palce w kciuki zaciśnięte :)&&&&&&
ptencer - trzymam kciuki jak reszta z nas :) &&&&&
anowi - kolejną betkę powinno zrobić się prawidłowo po 48 godzinach od pierwszej i wtedy ważny jest przyrost , powinna wzrosnąć min.66% , myślę , że jeszcze masz szanse i tego ci życzę :)
 
Anowi32
mam nadzieję że betka przyrośnie, jednak przygotuj się na niepowodzenie. Sorry, że tak piszę, ale ja wolę być mile zaskoczona, niż być nie przygotowana na najgorsze.

Adunia 75
bardzo mi przykro. Wiem co czujesz, uwierz mi.
 
dodora a czy jak jutro zrobi betke to już coś wyjdzie?(9 d.c) czy w ogóle dać sobie jeszcze na wstrzymanie???
oj robię się marudna = niech mnie ktoś potrząśnie.....:-D
 
bzzzz .... jak to mowia w filmach "w zyciu twardym trzeba byc a nie mietkim", a w przypadku starych czterdziestek bijacych sie z nieplodnoscia, pozytywizm jest konieczny. Gdyby nie tawrdzielstwo i to drugie, to mozna by sie smialo polozyc do uspienia albo dac sie zamknac w duzym domu bez klamek.... no bo po co dalej sie bic z zyciem? Nie bylo by sensu i nie bylo by tego "fun".... he he

Pozdrawiam

C-M
 
reklama
no i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca zdecydowanie negatywny wyszedł ale ponieważ mnie podłamał jadę na betkę , pół nocy nie przespałam bo myślałam o tym cholernym teście.... M. się oczywiście załamał-standard :( oszaleję !!!!:angry:
 
Do góry