reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiecie co....rozmawialam z moja lekarka podczas pierwszej stymulacji,oczywiscie mialam duuuzzzooo pytan co do in vitro.Zapytalam sie kiedy moge zrobic ciazowy....a ona mi na to,ze jesli spozni mi sie okres 2 tygodnie to dopiero :szok:Powiedziala,ze biorac tyle hormonow test ciazowy moze wyjsc mylny,wyjdzie ze ciaza a potem wielke zaskoczenie ,ze jednak nie.... W Norwegi nie robia zadnych betek czy badan,jak jestes w ciazy to poprostu nie dostajesz @ i tyle.Nie mam pojecia jak ja to zrobie hehe,mam czekac miesiac po transferze i dopiero zrobic test :szok:Zeby chociaz dali skierowanie na betke,ale nie mam na co liczyc.... wyglada na to ze jak dojdzie do transferu,to bede musiala uzbroic sie w cierpliwosc....A jak narazie jade dzis do Oslo na pierwsza kontrole :) Powoli do przodu :)
 
reklama
czarny kot wszystko będzie dobrze - trzymam kciuki :) jak to mówią trzeba się odprężyć i być dobrej myśli....;-)
 
bzzzz radze ci jeszcze poczekac z tym testem. Ja zrobiłam dwa były pozytywne a dzisiaj @ mnie zalewa.
Poczekaj chociaż do dnia spodziewanej @ . A puki co myśl pozytywnie i ciesz sie każdym dniem.
czarnykot Widze ze nasze kraje po sasiedzku taki sam system wprowadzili. Jak bym mojego lekarza słyszała. Troche szkoda ze nie robią bety bo to jednach skraca czas oczekiwania i napiecia z tym zwiazanego.
Oby twoja cierpliwośc została nagrodzona w postaci ślicznej fasolki;-)
 
adunia75 postaram się uzbroić w cierpliwość choć nie jest to łatwe...
dobrze że zaraz zmykam do pracy to szybciej mi czas leci....
 
u mnie dziewczyny to samo zadna betka po dwoch tyg.po transferze tescik za tydzien nastepny i usg.Zaczynam w marcu juz odliczam dni!!!!
 
Witam. Chciałam zapytać czy miała któraś robione in vitro w Mysłowicach? Dostałam tam skierowanie od swojego lekarza. Chciałam się dowiedzieć jak tam jest i wogóle. I jaka cena mniej więcej jest.
 
ja-mama, mam pytanko gdzie robiłaś te wcześniejsze nieudane podejścia? Poza tym gratuluję i życzę spokojnej ciąży.
 
reklama
Anja wczesniejsze podejscia były w Invimedzie wrocławskim , tam niestety nie podają blastocyst [chyba w tym byl problem] w Łodzi podają
 
Do góry