reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jakies poltora roku, ale my naprawde mielismy sporo przejsc. teraz podobno sie czeka okolo 4-5 miesiecy, ale glowy co do tego nie daje. pewnie zalezy od osrodka.
i nie wiem kiedy/czy mam transfer.
 
reklama
o jezu, nie wytrzymam tyle:) wole latac:) caly akcja u nas trwa juz rok razem z IUI i teraz z przygotowaniem, trace cierpliwosc i jeszcze jakbym miala czekac 5 mcy to by mnie trafilo chyba..
jak to nie wiesz czy masz transfer?
 
o jezu, nie wytrzymam tyle:) wole latac:) caly akcja u nas trwa juz rok razem z IUI i teraz z przygotowaniem, trace cierpliwosc i jeszcze jakbym miala czekac 5 mcy to by mnie trafilo chyba..
jak to nie wiesz czy masz transfer?
pewnie u ciebie tez sie z miesiac zejdzie z lataniem, jak wyjdzie to spoko, a jak nie to i tak bedziesz musiala kilka miesiecy odczekac na nastepna probe, zeby organizm odpoczal.
nie wiem czy bedzie co transferowac, bo moga nie przezyc.
 
w kazdym razie zycze Ci powodzenia, tak czy siak sie uda-wczesniej czy pozniej, nie wiem tylko jak moj chlop to zniesie bo ja juz sie zachowuje jakbym klimaktuerium przechodzila i biedny naprawde przechodzi swoje, zrobie rozeznanie tu w nhs jak to wyglada i sprobuje sie wepchnac
 
Dzięki dziewczyny za podtrzymanie na duchu. Już mi lepiej. :-):-):-)
Ja Kati brałam luteinę od punkcji i to w gigantycznych ilościach - 12 tabletek na dobę. A teraz dali mi dopiero po transferze, 6 tabletek na robę.
Hejka dziewczynki witajcie, punkcje i pobieranie komóreczek mamy już za sobą, teraz leże w łóżeczku i odpoczywam tzn.pół dnia przespałam :tak: Pobrali mi 22komóreczki a ile z tego uda się zapłodnić i ile przetrwa to się okażę zdaniem lekarza który robił pobranie zawsze odpada jedna piąta wiec ok18 powinno przetrwać , jutro mają do nas dzwonić ile mamy zapłodnionych:tak:
Ewelinko a czy tego lutka po punkcji też miałaś dopochwowo bo ja choć to nasza 3 próba teraz mam pierwszy raz odrazu po punkcji Luteinę dopochwowo 12tab na dobę i Estrofem dopochwowo 3tabletki na dobę. Dodatkowo 2godziny przed transferem mam wziąść Flamexin i Relanium ma to zadziałać na zwiotczenie mięśni macicy- spotkałyście sie z czymś takim???????????Lolitko ekspercie co o tym sądzisz?

KAHAAA będzie dobrze trzymam kciuki za transferek zreszta nie ja jedna wiec tyle kciukasów pomoże i fasolinka będzie musi musi musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem załamana. Lipa hcg nie chce rosnąć, dziś tylko 39. Pewnie nic z tego nie wyjdzie:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Kochane lutka brałam dopochwowo, ale w dniu transferu ta sama ilość ale podjęzykowo.

Aga gratuluje super wynik, tyle komóreczek:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewelinko kochana chcesz kopniaka będzie dobrze , nie załamuj się masz fasolinkę i się ciesz leż dużo wszystko zmierza ku dobremu!!!!!!!!!!!!!!
Wynik dobry , ale czy taki pozostanie jak zapłodnią komóreczki to się okaże, wierzę że tak
Ja też mam lutka doustnego ale to po trabsferku a do transferku dopochwowo musze się faszerować
Hm...czy też brałaś przed transferem relanium i flamexin?
 
Nie brałam ani po punkcji ani teraz przed transferem relanium i flamexin. Brałam poprzednim razem przed transferem estroferm ale doustnie.
 
reklama
Do góry