reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki


Ile wy jeta tych tabletek lutki? Proscie o dopochwowa...znacznie lepsze wchlanianie. Jest to drozesze niz tabletki, ale zel jest zancznie lepszy. Jak mozecie to proscie o zel a nie tabletki

Kahaa - ja nie mam zadnego mrozaka :(
 
reklama
no starosc, nie radosc :-p
no mialam wczoraj, z 40 pecherzykow 8 komorek wyjeli, 6 zaplodnili , 3 juz padly 3 slabiutnie, jeszcze dychaja, ale nie wroze im dobrze! :-:)-:)-(
 
jutro transfer?
trzymam kciuki zeby choc jeden przezyl....bo jeden wystarczy zeby miec fasoleczek
 
wystarczy, jak silny, a jak slabizna?
transfer jutro jak im sie nie polepszy i nie padna, a jak przez noc odzyja i zaczna sie dzielic lepiej to w piatek. nie lubie tak czekac w niewiedzy!
 
reklama
:-):-):-)Kahaaa, wszystko będzie ok, zobaczysz. Pamiętaj, że wystarczy tylko jeden. Jeden. Jeden.;-);-)
powiedziala ta co ma 14 :-p:-p:-p:-p

jeszcze sie wam dziewczyny przyznam, ze idiotka totalna ze mnie. dzien po punkcji polazlam do pracy, po drodze sie nieco wytrzeslam bo jechalam kreta droga (nie mam polskich znakow, ale nie chodzi mi o kreta zwiarzatko) i teraz tak mnie jajnik boli, ze sie zaraz skrece!!!!!!!

czy natka to w koncu zrobila jakies rzetelne testy, ktos wie??
 
Do góry