reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

niestety nie przyjęły i nie mam żadnych, umarły w 3 dobie, zaczynam wszystko od początku myśle że na koniec marca, zbieram siły i wiedze

transferowanych miałam dwa a pobranych 7

ewelina a ty miałaś wszystko w novum?? i jak oki??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hejka, czyli podobnie z diagnozami u nas. ale ja nie wiem co to znaczy wrogość śluzu, czy to jakieś badania trzeba zrobić żeby to stwierdzić?? powiem wam, że mi nawet lekarz nie kazał robić badań hormonalnych. zrobiłam tylko drożność, monitorowanie i od razu wzięli mnie na invitro. nie wiem czy poprostu nie dałam się naciągnąć na kase:( a przed stymulką to jakie badania robią?? bo my nie mieliśmy za dużo, tylko takie podstawowe ale słysze, że niektórzy to robią genetyczne, nam nie kazali, sama nie wiem co mam o tym myśleć??
Dorcia cóż nam też wczęśniej lekarz nam zrobił niewiele badań , no ale wskazaniem było do inseminacji a potem do IVF ta wrogość śluzu, tutaj zrobili nam wiecej badan bo i hormony i genetyka i cosik tak jeszcze ale wszystko wychodzi oki. A co do tej wrogości śluzu to u nas pobierał odemnie śluz przy inseminacji pierwszej i sprawdzał czy plemniki się że tak powiem przez niego przebijają;-)i niestety nie mój śluz jest silniejszy:-(ten lekarz nam już wiec tego nie robił, a z tych wielu badań które robiliśmy wychodzi że wszystko jest z nami oki i powinniśmy mieć dzidziunie wiec może teraz się uda.
Lolitko cóż powiem tak wiem że niby wrogość to wskazanie do inseminacji ale my mieliśmy ich chyba 4 a lekarz nam powiedział że 3 nieudane to trzeba próbować IVF, ja już się przyzwyczaiłam żę co lekarz to inna teoria, ale faktycznie Dorcia skoro nic nie stwierdził i od razu skierował na IVF a inseminacje wogóle mieliście robione?
Hm.....ktoś pytał jak tak nadrabiałam zaległości czy inseminacja jest refundowana pisałam że tak, mnie niestety się nie udało załpać bo są niby jakieś limity a nie miałam skierowania bo leczyłam się u lekarza pracującego w szpitalu;-)
 
ja generalnie nie chciałam inseminacjii, bo uważałam że to strata czasu i pieniędzy, w moim wieku trzeba konkretów.
nie wiedziałam, że jest refundowana inseminacja, invitro chyba nie??
 
dziś 12 dpt, wczoraj miałam hcg=26, jutro idę na kolejne badania. Miałam pobranych 16 komórek, 13 się zapłodniło i wszystkie zostały zamrożone. 21.01 miałam transfer 1 zarodka,bo drugi nie przeżył. Co do kliniki mam wiele zastrzeżeń:)
 
dziś 12 dpt, wczoraj miałam hcg=26, jutro idę na kolejne badania. Miałam pobranych 16 komórek, 13 się zapłodniło i wszystkie zostały zamrożone. 21.01 miałam transfer 1 zarodka,bo drugi nie przeżył. Co do kliniki mam wiele zastrzeżeń:)


matko kobitko to ty w ciąży jesteś:-):-):-):-)
bravvvvvvoooo i ile komórek ty zdrowa jak rydz pewno tylko zablokowałaś się , może za długo razem jesteście i dlatego tak to bywa że normalnie ciężko, ale ci fajowo, jak ja bym chciala żeby mnie tak brzuch bolał:-:)-( ale i nas bedzie tak bolał

a byłas u Lewandowskiego?? pierwszy raz?? a ze sorki zapytam w jakim wieku jesteś??
ja tak pytam bo mi się wydaje że ja już za stara jestem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny jestem nowa:) na tym forum ale szczerze mowiac jako jedne z niewielu mi sie podoba - nie ma tu smutnych fluidow i to najwazniejsze, pozdraiwam
 
Do góry