reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki lolitka! To trzymam kciuki aby Ci się tam wszystko poukładało z cyklem i podróżą, no i żeby bilety były niedrogie! Mieszkanko już znalazłaś jak pisałaś więc wszystko na dobrej drodze!Musi Ci się w końcu tam udać!!!!!!!!!! Innej opcji nie ma!!
 
Dziękuje wam wszystkim za miłe słowa :))))) Ja wam wszytskim , ,życzę mega pieknych betek !! A jeśli chodzi o bliźniaki to raczej odpada gdyż miałam podaną jedną blastkę :) ....no chyba , że się podzieliła ale na tym etapie to raczej nie mozliwe - tak mi się wydaje , nie znam się hmmm a może :) hmmm ???
wera - mnie lekarz kazał odstawić clexane i nie wiem czy to nie zagrozi ciąży ? wiem , ze kobiety biorą całą ciążę a nawet dłużej , widze , że ty tez masz spory przyrost bety w % choć ja mam jakąś mega wielką i itrochę się tym martwię
anja - może coś w ty jest co piszesz , że zimy sa jakieś plodniejsze :) , bociany poleciały już dawno a my latamy po klinikach i lekarzach i same bierzemy sprawy w swoje ręce , z doświadczenia tez wiem , że wiele par , dziewczyn odpuszcza sobie latem w wakacje te całe procesje od lekarza do lekarza , potem do apteki , laboratorium , aby potem ze zdwoją siłą działać na jesienią i zimą hahah
ptencer - musi się udać ! trzymam kciuki ...bo objawy są dobrze rokujące :))))
lolitka - baaaaardzo trzymam kciuki za twoje powodzenie , tymbardziej , że u ciebie to cała wyprawa , gratuluję siły i z niecierpliwością czekam na wynik pięknej betki :))
mi mi - co u ciebie ? kiedy jedziesz na zimowisko po maluchy-zmarźluchy ? :))

Powiedźcie mi proszę jak często mam teraz powtarzać betę bo nie byłam jeszcze u lekarza ? Co myślicie o odstawieniu clexane w tak wczesnej ciąży - czy nie zagrozi to jej rozwojowi ? Pomożcie pliiiis . No i ten mega wielki przyrost bety , niby mieści się w normach ale zamiast przyrosnąć 112 % to u mnie jest jakieś 400 % - czy to normalne ? Tak bardzo się boje , ze okaże się , że to jakieś puste jajo albo coś innego złego :( . Znowu sobie nabiłam głowę .....ech ...
 
ja juz i bilet lotniczy kupila. jak kupujesz wczesniej to placisz znacznie mniej. a ja ze swoimi obserwacjami cyklu jestem w stanie wyliczyc kiedy co i jak.. wiec sie przydaje:)
 
dodora
bete masz super więc tylko się cieszyć :), ja mam brać nadal clexane ale kazał mi odstawić progynove, mysle że lekarze wiedzą co robią więc odstawienie jakiś leków nie zaszkodzi
 
dadora nic sie nie martw. Taki przyrost bety to tylko dobry znak. To świadczy o tym, że zarodek się dobrze rozwija. Także im wyżej tym lepiej.
Co do tego clexanu to ja go biore caly czas ale duzo bym dala zeby go odstawic (znaczy ja biore fragmin ale to to samo). To jest tylko przeciwzakrzepowy lek wiec chyba nie bedzie mial wplywu na rozwoj malucha. Trzymaj sie cieplo, nie martw sie, nie wuszukuj sobie problemów. (hehe ja tak robie :-))
 
Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobilam test i jest druga bardzo, bardzo blada kreseczka (taki cien), wiec chyba sie udalo??? Boze, nie moge uwierzyc nadal, nigdy nie mialam testu nawet z cieniem kreseczki. Powiedzcie prosze, czy to na pewno test pozytywny, bo ja juz nie moge logicznie myslec.
 
Ptencer a jak czuły test wzięłaś? Leć na betkę, wyniki będziesz miała na dziś albo na jutro rano. Wiem że nierozwiałam twoich wątpliwości, ale trzymam kciuki....


A kiedy robiłaś test?? Rano czy teraz??
 
reklama
ptencer
test to test - i dwie kreski to sukces niezalezniej od koloru kreski
po cichu gratuluje. nie zapeszam - lec betka potwierdz

ale sie sypnelo fasolkami. przez dlugi czas byla cisza i niepowodzenia. jak teraz 3 w dwa dni:)
 
Do góry