reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, co tu się dzieje !? :-) Ale super newsy, kolejna zaciążona ! Ptencer - ogromne gratulacje!!
wera86 - swoją drogą to niesamowite bo napisałaś sobie w sygnaturce że w grudniu będziesz w ciąży i tak się stało! Czy to było Twoje drugie podejście od nowa czy crio bo nie bardzo mogę się zorientować w sygnaturce? Za to dodora pocichutku zadziałała i też się udało!!! Każda ma swój tajny sposób ale najważniejsze są efekty :tak: Jeszcze raz gratulacje dla Was dziewczyny i zazdroszczę Wam pocichutku ...
 
reklama
Hej dziewczynki mam do was pytanko. Byłam wczoraj u lekarza na USG ( 13 dc) brałam wcześniej clo na wywołąnie owulki i wyszło mi wczoraj endo 9,5 mm i pęcherzyk wielkośći 33 mm. Lekarz skierował mnie na criotransfer w piątek o 16. Ale wczoraj już kazał mi podać ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka. Czy nie myślicie że to za wcześnie?? Ja się nie znam za bardzo ale wydaje mi się że podaje się zastrzyk na ok 30 godz przed zabiegiem. Pozdrawiam Was serdecznie i gratuluję tym, którym się udało uwić gniazdko w brzusiu.
 
wera 86, ptencer - nawet nie wiecie jak to fajnie i miło czytać, że Wam się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))
Jestem nadal tu z Wami, tylko w ukryciu, bo teraz czekam na wizyte u lekarza, którą mam w przyszły wtorek. Będę wtedy w moim zenicie cyklowym i zobaczymy jak to po pierwszym razie , nie udanym razie, się poukładało. Będziemy z mężusiem próbować oczywiście bez wspomagaczy , a może się uda jeszcze teraz moje dwa mrozaczki podać a jak nie to w styczniu. KOBIETY NAWET NIE WIECIE JAK WAM ZAZDROSZCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))) BUZIAKI MOJE DROGIE!!!!!!!!!!!!!
 
anja
to moje 2 icsi ale 4 transfer, bo 2 razy miałam crio

ewka
niestety ci nie pomoge bo zawsze miałam crio na bezowulacyjnym, teb pecherzyk twoj jest strasznie duzy juz prawie jak torbiel, ale skoro lekarz uwaza ze jest ok to tak jest
 
ptencer super wiadomości - ogromnie gratuluję! Trzymam za was wszystkie kciuki i życzę równie pięknych gwiazdkowych prezentów!
 
Dziewczyny, dziekuje Wam wszystkim za gratulacje, choc nie wiem jeszcze czy moge tak do konca sie cieszyc. Betka z dzis, 12dpt, tylko 13. To chyba malo troche
 
ewka - nic się nie martw , wszystko jest ok. :) , lekarz przepisał ci ovitrele na pękniecie pęcherzyka i jak juz pęknie to od tego czasu liczy się 5 dni do transferu - w przypadku podania blastocysty . Ja tak miałam i zobacz udało mi się :))) . Nie wiem na jakim etapie zostały zamrożone twoje zarodeczki , w którym dniu ?
Ale lekarz pewnie wie co robi .. Życze powodzenia .

ptencer - zaciskam paluchy z caaaałej siły oby rosło , rosło !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dodora dzięki wielkie za słowa pocieszenia ale ja już sama nie wiem czy ten pęcherzyk to nie jakaś torbiel, myślę że może by powiedzieli gdyby tak było. Ja zarodki miałam zamrożone w trzeciej dobie, mam ich 13 , większość klasa A cztero i sześciokomórkowe. Jejku jeszcze nie wiem czy one przeżyją rozmrożenie.Aha i jeszcze jedno, lekarz już mnie nie skierował na kolejne usg tylko od razu na transfer w piątek o 16 więc skąd wiadomo że pęcherzyk pękł :(:( pozdrawiam Cię mamuśku i inne oczywiście też

wera i ptencer wielkie uściski i gratulacje :)
 
reklama
ptencer mam nadzieje, że sie uda. Moja beta tez nei była rewelacyjna na poczatku. Rozmawiałam z lekarzem, który powiedzial, że nie tyle liczy się poziom betki co jego odpowiedni przyrost. Także trzymam kciukasy z całej siły!!!
 
Do góry