reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny, betke zrobie w czwartek dopiero, wiem bedzie mnie to duzo sily kosztowac, ale mieszkam w Austrii i tutaj laboratoria tylko do 14 biore krew. Jutro zas nie mam nawet jak zrobic, mam egzamin z rana i nie da sie. Ale powtorze test jutro i zobacze czy kreseczka ciemniejsza. Co do testu to ma niby wykrawac poziom bety od stezenia 25.
Dziewczyny, wariuje juz ze szczescia. Dzis dopiero 11dpt wiec kreseczka ma jeszcze chyba byc prawo slaba:-)
 
reklama
dziewczyny blagam was pomozcie mi podjac wlasciwa decyzje.......jestem na dlugim pod koniec grudnia mam sie juz stymulowac ale.....................od 12 dni mam kolke nerkowa, jestem na L4, zle sie czuje, biore tabl, rozkurczowe przeciwbolowe i furagin, w miedzy czasie byl czas na wyciszenie, wzielam zastrzyk a przed nim dzwonilam do 2 dr z mojej kliniki i powiedzieli ze kolka nerkowa(kamienie , mi juz wypadly, sa w ukladzie moczowym) nie koliduje ze mozemy nadal jechac z programem (nie wiem czy im o kase nie chodzi)....ale sama nie wiem, oni wiedza lepiej ale mnie juz 12 dzien boli..........a tak bardza chce dziecka, a kiedy urodze kamienie to nikt nie wie..................mam przerwac czy posluchac lekarzy?
 
Lenka nie mam pojęcia, myśle żebyś jednak zaufała lekarzom

Ptecner no to chyba mogę gratulować. Test powinnaś zrobić z porannego moczu bo wtedy jest największe stężenie hormonku. Powtórz test raniutko zobaczysz że krecha będzie jak się patrzy. Daj znać koniecznie.

Prezenty świąteczne się posypały... AHHHH
 
dzieki dziewczyny za wsparcie :) tak bardzo mi to potrzebne bo zaczynam wariować i panikować ....i wyszukuje sobie sama problemy jak ty bombel :)))) kobiety tak mają :-D

ptencer - wiem co czujesz , taka niepewność ale skoro druga kreseczka pojawiła się choć słaba to jednak jest :) !!! zrób kolejny test jutro i to rano z porannego moczu i wszystko będzie jasne :) kciuki trzymam &&&&&&&&&

lena - niestety też nie umiem ci pomóc , pamiętaj , że na transfer idziesz z pełnym pecherzem i dodatkowo jest on uciskany tą sondą , zeby doktorek widział gdzie '' położyć '' zarodeczek . Ja osobiście chyba bym się wstrzymała bo potem bym się denerwowała czy dobrze zrobiłam , a po co ten stres ? Rób tak jak podpowiada ci serce ....
 
dodora - ja do dzis nie bylam pewna.....ale zadzwonilam dzis do trzeciego dr z mojej kliniki, no wychodzi na to ze wszyscy mowia tak samo, ze to nie ma wpywu na prcedure, ze nie ma wplywu na zgniezdzenie sie zarodka.....tyle ze jak sie uda to nie bede mogla brac wszystkich lekow przeciwbolowych........dzis im uwierzylam, zaden sie nie zakrecil jak pytalam ich, kazdego z osobna, 2 w zeszlym tyg, a trzeciego dzis.....kazdy to samo mi tlumaczyl......wiec probojemy......biore na luz i musi byc dobrze.......
ps.WWWWWWWWWWWWWiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeelkkieeeeeeeeeeee gratulacje!!!!!! swietna beta!!!!!!!!
 
ptencer

ciąża jak byk :))) ja w 11 dpt miałam dość ciemną kreskę ale ja miałam 5 dniowe zarodki a ty 2 więc dlatego jest jaśniejsza :) ale super :-D

a ja nie sądziłam że tak wcześnie będę miała jakieś objawy, dzisiaj rano pierwszy raz zwymiotowałam, czuję się ciągle zmęczona i ciągle siusiam

oj jak ja długo na to czekałam :)
 
Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobilam test i jest druga bardzo, bardzo blada kreseczka (taki cien), wiec chyba sie udalo??? Boze, nie moge uwierzyc nadal, nigdy nie mialam testu nawet z cieniem kreseczki. Powiedzcie prosze, czy to na pewno test pozytywny, bo ja juz nie moge logicznie myslec.
gratulacje kochana super wiadomości:):)
dodora też gratuluję :):)

dziewczyny wreszcie super wiadomości i wysyp fasolek:)
 
reklama
lena - bardzo się cieszę , że jadnak możesz teraz próbować , a skoro trzech lekarzy mówi to samo to faktycznie nie czekaj , trzymam kciuki i życze powodzenia no i niech już cię nic nie boli biedaku :)

O jeny wera hahaha jakos faktycznie szybko bo niby mdłości pojawiają się później ale jak widać kazdy jest inny , ja ogólnie czuję się dobrze - czasem nawet na chwileczkę zapominam , ze już jestem w ciąży :). Bolą mnie piersi i ciągnie dół brzucha no i to siusiu....faktycznie częściej odwiedzam toaletę :) ale to jest taaaaaakie mega piekne :-). Tego zycze wam wszystkim !!!! No i nam żeby wszystko było juz dobrze .
 
Do góry