reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

robie teraz w bialystoku.... wiec se mieszkanie wynajelam na 2 tygodnie na czas stymulki, punkcji i transferu
trza w polsce cos zadzialac - moze jakies laboratoria maja lepsze na te moje nieszczesniki coby ich wiecej sie rozwijalo
 
reklama
ano oby oby.... ale ja na luza podchodze. bez oczekiwan. co ma byc to i tak bedzie
z tym podejsciem w kraju to klopot bo bilety lotnicze kupowane w ostatniej chwili drogie, z kolei ciezko przewidziec jak cykl sie ulozy itd. zeby je kupic juz teraz. logistyka jest ciezka z tym wyjazdem. ale damy rade - jak zawsze:)
 
wera86-> Boze jak fajowo:-)daj koniecznie znac jak beta
hej co u ciebie??
robie teraz w bialystoku.... wiec se mieszkanie wynajelam na 2 tygodnie na czas stymulki, punkcji i transferu
trza w polsce cos zadzialac - moze jakies laboratoria maja lepsze na te moje nieszczesniki coby ich wiecej sie rozwijalo
a ja myślałam że Ty i tak w PL mieszkasz?
coś mi sie pokiełbasiło:eek:
 
hej dziewczyny ...dawno się nie odzywałam , mało pisałam ale cały czas was śledziłam , a siedziałam ciuchutko bo....byłam na drugim crio i wiecie co ....
UDAŁO SIĘ , UDAŁO :))))
beta w 11 dpt. 476
beta w 14 dpt. 1842

...dla mnie to wciąż niemożliwe , teraz się martwie , ze ta beta za szybko rośnie ( moja lekarka mówi , że bardzo ładnie ) , a lekarz kazał mi odstawić clexane - moja dawka 40mg. prosto w brzuch - czy to bezpieczne zeby tak odstawić ? Przeciez kobiety biorą te zastrzyki do konca ciąży . Dodam , że u mnie wskazań nie było i brałam je tylko tak dla pewności .

mi mi - przepraszam , że nie odpisywałam na twoje pytanie ale pomyślałam , ze jak będę milczeć i nikomu nic nie powiem to może sie uda , takie moje '' czary-mary '' :)

wera - gratuluję !!! trzymam kciuki za ładny wzrost :)))

lolitka - ojjj szkoda twojej głowki , a dzieciaki pewnie się kiedyś ucieszą , że mają taką szaloną matkę :) , życzę szybkiego powrotu do formy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dodora-> super, gratulacje.
lopop-> w czwartek robie bete, wiec wowczas wiadomo co i jak. Powiedz co tam u Ciebie Kochana?
Na razie zadnych objawow poza mega, mega duzymi piersiami (nie wiem czy to progesteron tak moze wplywac, czy moze fakt, ze wlasnie dzis powinnam dostac okres) i bolu w pachwinach-> ale na to pewnie tez jest inne wytlumaczenie. Staram sie nie wynajdywac u siebie objawow, bo nie chce sobie nic wmawiac.
Obawiam sie tylko o mojego meza w razie jak sie nie uda. On ma taka straszna wiare w sukces, a ja zas wiem, ze nie zawsze za pierwszym razem sie udaje, choc tak bardzo bym tego pragnela.
Dziewczyny, czy progestreon moze miec wplyw na wydluzenie cyklu. Ja zawsze jak w szwajcarskim zegarku co28-28 dni, a jak na razie okresu brak.
 
reklama
Ale newsy dziewczyny, wera i dodora - gratulacje kochane!!!
Slyszałyście o tym że podobno w okresie zimowym więcej kobiet zachodzi w ciąże? Dlatego to jakaś nadzieja dla tych które są przed lub w trakcie (dla mnie też ), trzymam kcikuki za nas wszystkie! :tak:
 
Do góry