reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

dodora
ja też mam brać nadal clexane i robię w brzuch, to nic nie zaszkodzi dzidzi :))

dziewczynki moja beta 184 :))
cieszę się bardzo, dziekuję wszystkim za miłe slowa i życzę każdej z nas by nasze marzenie się w końcu spełniło

ptencer
w moim przypadku nawet dawka 6 tabletek dzziennie nie wstrzymywała mi @, zawsze przychodziła, więc w twoim przypadku też tak może być :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wera86-> gratulacje serdeczne. Zobaczymy jak to bedzie z tym okresem, ajk do czwartku go nie dostane to bedzie juz pierwszy dobtry znak.
Jak ostatnio tutaj pozytywna energia powialo, coraz wiecej zaciozonych, super:-)
lolitko-> trzymam kciuki. Ja pochodze z Bialegosotku, fajne miasto:-) lekarze z tej kliniki podobno najlepsi specjalisci. Jestes w dobrych rekach, tym razem musi sie udac








 
ptencer
zgadza sie. najlepsi specjalisci.... tylko ja taki beznadziejny przypadek ze juz i specjalisci nie pomagaja:)
zartuje - zobaczym..... wynajelam mieszkanko na zeromskiego. mam nadzieje ze bede miala ok dojazd do kliniki
 
ptencer
zgadza sie. najlepsi specjalisci.... tylko ja taki beznadziejny przypadek ze juz i specjalisci nie pomagaja:)
zartuje - zobaczym..... wynajelam mieszkanko na zeromskiego. mam nadzieje ze bede miala ok dojazd do kliniki
kochana będzie dobrze mojej znajomej prawi ci lekarze bardzo pomogli:)
życzę powodzenia &&&&&&&&&&&&&
 
Lolitko, mam pytanie do Ciebie bo ja też zastanawiałam się nad Białystokiem, jak zorganizowałaś to logistycznie? Chodzi mi czy wcześniej tam już byłaś osobiście aby pogadać z lekarzem czy może da się tak na telefon ustalić najważniejsze rzeczy?
 
lopop
dzieki kochana:)

anja
ano logistyka troche ciezka zza granicy ale wsio da rade. chcesz do artemidy czy bociana? ja Ci moge opowiedziec jak jest dokladnie w artemidzie.
 
Lolitka, ja właśnie o artemidzie myślałam...Napisz proszę i dlaczego zdecydowałaś się tam, ktoś Ci polecił czy to Twoje okolice w Polsce?
 
anja
juz pisze....

1. zdecydowalam sie na artmemide ze wzgledu na lekarzy - tzn ich jakosc. ja obserwuje poziom ich wypowiedzi codziennie na forach i wiem ze sa fachowcy i ze mowia prawde - nawet jesli boli. TO LUBIE. ponadto zdecydowalam sie sprobowac IMSI a w bocianie tego nie robia
2. ze wzgledu na to, ze mi zalezy na kims komunikatywnym na odleglosc - artemida przewaza nad bocianem. mrugacz nie jest elastyczny w tym sensie (choc dobry doktor). mrugacz mi powiedzial ze moze trzeba 3 razy przyjechac. w artemidzie powiedzialam domitrzowi ze z racji tego ze jestem zza granicy zalezy mi na max 2 wizytach i sie zgodzil
3. nigdy tam nie bylam i lekarz jest bardzo komunikatywny na odleglosc (mowie o domitrzu bo jego wybralam) . zawalam go pytaniami non stop mailowo i on natychmiast odpowiada. to mi sie podoba
4. poniewaz nie jestem 1 raz do ivf - lekarz od razu kazal mi przeskanowac cala dokumentaje leczenia i mialam z nim rozmowe telefoniczna.
5. na 1szawizyte musze przyjechac miedzy 2 dc a 16dc w cyklu poprzedzajacym ten w ktorym chce podejsc. nie patrzy juz na inne badania bo powiedzial ze u mnie badania na nic sie zdaja, ze problem lezy w dobrej stymulacji. lekarze nie naciagaja na niepotrzebne badania. jedyne co kazal to cytologie i powiedzialam ze ja zrobie na miejscu tam bo w danii nie mam mozliwosci - i tez na to poszedl
6. na 1sza wizyte moge sama przyjechac - bez partnera co mi sie tez podoba bo dodatkowe koszty lotu odchodza. na 1szej wizycie daja ci juz recepty i wykupujesz leki
7. druga wizyta to juz w trackie stymulki - przyjezdzasz 6 dnia stymulacji na 1 scan i zostajesz w bialym przez ok 14 dni (zalezy jak dlugo sie stymulujesz, jakie zarodki beda ci podwac - 3 czy 5 dniowe)

daj znac jak cos niejasne lub gdy masz wiecej pytan
 
reklama
Lolitka, dzięki kochana za szerokie wyjaśnienie! Ty to obcykana jesteś! Ja to nawet nie wiedziałam że tak można z lekarzem przez telefon pogadać.Myślałam że można tylko z kimś z recepcji pogadać i reszta tylko na osobistej wizycie.Przez to że za bardzo nie wiedziałam jak się za to zabrać (no i tą logistykę też głównie) zdecydowaliśmy się na kolejne podejście tu na miejscu w uk (jeszcze na to nas stać) i już podpisaliśmy papiery.Ale interesuje się tym nadal..A napisz jeszcze co to za forum gdzie można im zadać pytanie, czy to na stronie kliniki?
 
Do góry