reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun - to leć tylko kapci i koszulki nie zapomnij

lilia - Wiem , że jest to ryzyko ale już mam tyle prób standardowych , że tak powiem za sobą , że ta decyzja być może jest i jakąś szansą. Zobaczymy jak będzie po mojej kolejnej wizycie.
 
Jo.M. A czy Ty też jesteś w Gyncentrum? DObrze pamiętam?

Lilia - wiesz jedni taką decyzję wezmą za odważną inni za wielką głupotę. Ja mam endometriozę i przeciwciała i wewnętrzne przekonanie, że tylko silny zarodek (o ile wogóle jakiś) może z tym wygrać, tymbardziej, że teraz podchodzę bez sterydu...
 
Witajcie, melduję się po punkcji, pobranych 12 ! komórek :-) teraz czekamy na efekty po zapłodnieniu. W piątek na 9.00 transfer.Nic mnie nie boli, jestem tylko nieźle naćpana po znieczuleniu, od doktora wiem, że miałam dawkę w trakcie zwiększaną bo dużo pęcherzyków było do kłucia (ile ? tego nie wiem, ze szczęścia już się nie zapytałam) a doktorek chciał je wszystkie przekłuć by jajniki były puste i mogły sobie odpocząć. Brzuch jest duży, pasek od spodni musiałam przesunąć z 5 dziurki na 3. :-)

Fusun będzie dobrze, brak dzisiaj telefonu to dobra wiadomość, tzn że mają co transferować, kciuki zaciśnięte $$$$$

Oktavi, a co u Ciebie ?
 
Ostatnia edycja:
zula - Tak tak ja też w Gyncentrum. A co znaczy że bez sterydu teraz podchodzisz? Bez encortonu? A powiedz mi pytałaś już dr o dłuższym przetrzymaniu zarodków po rozmrożeniu?

dorotav - 12 super wynik. Oby było dużo zarodeczków.
 
:szok: ale się dzieje na Naszym forum super:-) hallo jeszcze ktoś się tam ukrywa???pisać!

Fusun już się nie mogę doczekać Ciebie wracaj i melduj jakie zarodeczki śliczne masz!
Genna powodzenia na wizycie aby był owocna:tak:
Jo.M. ja tam uważam podobnie wolałam mieć podanego blastka po tych nieudanych próbach z 2 dniowymi zarodkami chociaż szalałam czy w ogóle jakiś dotrwa do 5 doby niż znowu zastanawiać się co by było gdyby! zaciskam kciuki żeby oba pięknie się dzieliły i zostały na zawsze!
anuc-ha, agata7 witajcie! gratuluję:-D
Nat piękna beta :tak:
Nadiya9 za udaną punkcję &&&
Octavi
kciuki zaciśnięte &&& a co do męczenia to miałam to samo pod koniec stymulacji to wejście na 2 piętro było wyzwaniem
Dorotav wow super wynik odpoczywaj;-) transfer masz w sobotę?
Sham jak tam? jakaś decyzja zapadła?

a mnie chyba łapie grypa mąż coś do domu przywlekł :wściekła/y:
 
reklama
Do góry