reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
czemu masz kiepskie doswiadczenie z ta klinika jesli mozna wiedziec
Wlasnie ten przemial mi sie nie podobal. Na wizytach bylam u dr Janeczko i nie podobalo mi sie jego podejscie do ludzi. Nie mowie, ze ma byc jak rodzina ale odrobina empatii by nie zaszkodzila. My dopiero zaczynaliśmy przygodę z in vitro a on tak nam to ogłaszal, ze az sie poplakalam jak wracałam do domu. Mezowi tez bez ogrodek powiedział ze albo plemniki z biopsji albo możemy sie pożegnać z dzieckiem. A w gyncentrum okazalo sie, ze wcale tak nie jest. Ze sa metody i nie trzeba wcale biopsji.
Ja bylam w gyncentrum i tamto podejście lekarzy do nas bardziej mi sie podobało. Bylo takie ludzkie...
Edit. I w parens czulam, ze kasa jest ważniejsza niz ja. W gyncentrum moglam sie kontaktowac telefonicznie z lekarzem. Nieraz nawet w nd... jak upadlam i zlamalam noge na poczatku ciazy to lekarka kazala mi przed wizytami przyjechac, zeby mogla sprawdzic czy z dzieckiem ok i dzwonila do mnie o 21 jak dostala sms o upadku. Nie wiem czy Janeczko by sie tak przejął.
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie ten przemial mi sie nie podobal. Na wizytach bylam u dr Janeczko i nie podobalo mi sie jego podejscie do ludzi. Nie mowie, ze ma byc jak rodzina ale odrobina empatii by nie zaszkodzila. My dopiero zaczynaliśmy przygodę z in vitro a on tak nam to ogłaszal, ze az sie poplakalam jak wracałam do domu. Mezowi tez bez ogrodek powiedział ze albo plemniki z biopsji albo możemy sie pożegnać z dzieckiem. A w gyncentrum okazalo sie, ze wcale tak nie jest. Ze sa metody i nie trzeba wcale biopsji.
Ja bylam w gyncentrum i tamto podejście lekarzy do nas bardziej mi sie podobało. Bylo takie ludzkie...
Edit. I w parens czulam, ze kasa jest ważniejsza niz ja. W gyncentrum moglam sie kontaktowac telefonicznie z lekarzem. Nieraz nawet w nd... jak upadlam i zlamalam noge na poczatku ciazy to lekarka kazala mi przed wizytami przyjechac, zeby mogla sprawdzic czy z dzieckiem ok i dzwonila do mnie o 21 jak dostala sms o upadku. Nie wiem czy Janeczko by sie tak przejął.
czyli mamy podobne odczucia kasa jest najwazniejsza zapisana bylam kiedys na monitoring a w reestracji mi pani mowi ze lekarz dr.j zapial wizyte roznica w cenie 100 zl moze to dla niego nie duzo dla mnie juz tak
tez mial ten sam ton no tylko invitro brak empati zreszta polozne to tez w sumie moze jedna "mila"
 
Wlasnie ten przemial mi sie nie podobal. Na wizytach bylam u dr Janeczko i nie podobalo mi sie jego podejscie do ludzi. Nie mowie, ze ma byc jak rodzina ale odrobina empatii by nie zaszkodzila. My dopiero zaczynaliśmy przygodę z in vitro a on tak nam to ogłaszal, ze az sie poplakalam jak wracałam do domu. Mezowi tez bez ogrodek powiedział ze albo plemniki z biopsji albo możemy sie pożegnać z dzieckiem. A w gyncentrum okazalo sie, ze wcale tak nie jest. Ze sa metody i nie trzeba wcale biopsji.
Ja bylam w gyncentrum i tamto podejście lekarzy do nas bardziej mi sie podobało. Bylo takie ludzkie...
Edit. I w parens czulam, ze kasa jest ważniejsza niz ja. W gyncentrum moglam sie kontaktowac telefonicznie z lekarzem. Nieraz nawet w nd... jak upadlam i zlamalam noge na poczatku ciazy to lekarka kazala mi przed wizytami przyjechac, zeby mogla sprawdzic czy z dzieckiem ok i dzwonila do mnie o 21 jak dostala sms o upadku. Nie wiem czy Janeczko by sie tak przejął.
do kogo chodzisz/chodziłas w gyncentrum moze mi kogos polecisz
 
czyli mamy podobne odczucia kasa jest najwazniejsza zapisana bylam kiedys na monitoring a w reestracji mi pani mowi ze lekarz dr.j zapial wizyte roznica w cenie 100 zl moze to dla niego nie duzo dla mnie juz tak
tez mial ten sam ton no tylko invitro brak empati zreszta polozne to tez w sumie moze jedna "mila"
Dokladnie. Kasa najwazniejsza. Kurcze tu 100, tam 100 i robi sie wielka suma. A dla nas kazda zl sie liczy..
Takie podejscie kasowe maja wszyscy tam. I tak tasmowo podchodza.
 
do kogo chodzisz/chodziłas w gyncentrum moze mi kogos polecisz
Ja chodziłam do dr Mercika. Razem z nim wspolpracuje dr Kowalska. Jak nie bylo dr Mercika w Krk to do niej szlam. Ona leczenie z nim potwierdzala. Moge calym sercem oboje polecic. Maja podobny sposob leczenia. Wiadomo, ze on ma wieksza wiedze ale ona jak cos z nim konsultuje. Do obojga mialam nr telefonu i po transferze kosultowalam wyniki bety i proga. Z nia nieraz smsowalam w nd... jak czegos nie bylam pewna. Zzylam sie z nia bardzo. Nawet pisalysmy ze soba po prenatalnych i po porodzie ;)
 
Ja chodziłam do dr Mercika. Razem z nim wspolpracuje dr Kowalska. Jak nie bylo dr Mercika w Krk to do niej szlam. Ona leczenie z nim potwierdzala. Moge calym sercem oboje polecic. Maja podobny sposob leczenia. Wiadomo, ze on ma wieksza wiedze ale ona jak cos z nim konsultuje. Do obojga mialam nr telefonu i po transferze kosultowalam wyniki bety i proga. Z nia nieraz smsowalam w nd... jak czegos nie bylam pewna. Zzylam sie z nia bardzo. Nawet pisalysmy ze soba po prenatalnych i po porodzie ;)
Też ich polecam. Raz byłam na podglądzie przy stymulacji u dr Polacka i tu już mi się nie podobała ta wizyta, ale byłam tylko raz u niego.
 
kraków do tej pory Parens
W KRK jest tez GYNCENTRUM, ja akurat częściej jeżdżę do Katowic.
Leczę się od 4,5 lat u dr Mercika i szczerze polecam! Były wzloty i upadki, ale udało się i moje dziecko za 3 miesiące kończy 3 latka😊, a teraz aktualnie walczę o rodzeństwo i powiem szczerze ze idzie to dużo gorzej, ale nie poddaje się bo wierzę, ze kiedyś się uda.
 
reklama
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Aby spełniły się nasze marzenia. 💕

Ja zrobiłam sobie trochę psychicznej przerwy.
Dzisiaj dotarły do mnie w końcu ampułki Ubichinonenu. Dzięki Dzoanna. 😊
Czy ty wstrzykiwałas na raz w jedno miejsce? Mnie blokuje i idzie tylko 1 ml.
Zastanawiam się czy mogę ampułkę podzielić na rano i wieczór.
 
Do góry