reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem z Wami i trzymam kciuki za wszystkie ☺️ ją chyba umrę od tej zgagi... W sobotę planuję bete będzie 5dpt dwóch blastocyst (jedna już wyszła z otoczki). Myślicie że powinna coś wyjść??🤔🤔
 
kraków do tej pory Parens
Nie wiem czy miałas do czynienia z tą panią dr ale znajoma mega poleca dr Esterę Kłosowicz właśnie z tej kliniki z której korzystasz .

Nie poddawaj się ✊
To jest bardzo trudna i nie równa walka Ale wszystkie dobrze wiemy po przykładach naszych in vitrowych koleżanek ze warto ❤
 
Ja mam kiepskie doświadczenie z ta klinika. Moze zobacz na gyncentrum albo macierzynstwo?
Nie wiem czy miałas do czynienia z tą panią dr ale znajoma mega poleca dr Esterę Kłosowicz właśnie z tej kliniki z której korzystasz .

Nie poddawaj się ✊
To jest bardzo trudna i nie równa walka Ale wszystkie dobrze wiemy po przykładach naszych in vitrowych koleżanek ze warto ❤
wiem o ktora p.doktor chodzi tez slyszałam o niej same dobre zdanie ja bylam u dr.janeczko
mąz nie bardzo do niego pozytywnie nastawiony raz byl ze mna na wizycie i poza propozycja pgt nic
doktor nie powiedzial za duzo nie wiem moze taki juz jest wizyty u niego do dlugich nie nalezaly malo mowi
nie bardzo mial chyba pomysl na mnie chociaz wyniki mam jak na wiek(40) nienajgorsze amh 6 o ile dobrze pamietam stymulacje tez ladnie przeslam koncowo 5 zarodkow klasa 5ab lub 5aa generalnie wizyta max 10 minut patrzenie w monitor plus recepta staly schemat cyclogest/estrofem/encorton o ktorego stosowanie sie zapytalam po transfersze od kiedy mam go brac bo mi nie powiedzial nie mam za duzo porownania do innych klinik /lekarzy nie wiem wiec czy wszedzie tak szybko sie "zbywa " pacjenta
a przemial w tej klinice jest mega jak wyszly mi didimery za wysokie ktore nie powiedzial po co kazal zrobic to przerwal przygotowania do transferu nie zalecajac nic no przyjsc w kolejnym cyklu albo
"no nie rosnie" chodzilo o estradiol ale dlaczego nie rosnie co moze byc przyczyna i co mozemy zmienic juz sie nie dowiedzialam i tak kolejny cykl 2 wizyty plus badania co miesiac to samo ten sam schemat mialam w pewnym momencie wrazenie kasa sie zgadza a ze pacjent dalej chory to juz niewazne
dobra wylalam troche zalu jest mi chyba juz lepiej
korona na glowe i walczymy dalej
 
reklama
Do góry