reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, u doktora Lewando.wskiego nie ma szans żeby każda wizyta byla u niego. Wizyta wstępna i stymulacyjna jest u niego, a monitoringi itd. u innych lekarzy. Mnie to mega wkurzało. Dodatkowo niektórzy lekarze nie chca odpowiadać na pytania, zasłaniając sie tym, że nie są moimi lekarzami (chyba boją się szefa). W Novum ogólnie nie badają zarodkow i są temu przeciwni, ale pewnie w konkretnych wskazaniach jest taka opcja.
Natomiast na mam porównanie invimedu i novum warszawa, i ta pierwsza niestety wypada bardzo słabo.

Dziękuję bardzo za pomoc.
W takim razie Novum odpada.
 
reklama
Koniec marzen beta <0,1 😭 narazie musze przemyslec co dalej
nie mam pomyslu moze zmiana kliniki lekarza magiczny wiek juz za mna wiec nie wiem
co myslec walczyc dalej odpuscic sama juz nie wiem co doradzacie
Przykro mi bardzo😞
Moim zdaniem zawsze trzeba walczyć, wiem ze to nie jest takie proste, ale po wypiciu wszystkich żali i goryczy do całego świata trzeba się otrząsnąć i działać dalej. Jeśli pomoże Ci w tym zmiana kliniki to dlaczego nie. A skąd jesteś ?
 
Ja już po wizycie u prowadzącego , chyba nie pozostaje mi nic innego jak szukać imienia dla synka ❤️ wymodlonego , wywalczonego . Mojego ukochanego ❤️❤️


Żeby chociaż się zasłonił troszkę 🤣🤣🤣🤭 zero wstydu 🤣🤣🤣🤣🤣🤭🙈 ciekawe po kim to ma 🙈🤣🤣🤣🤣🤭

Mój ukochany ❤️❤️❤️❤️
Macie już jakieś propozycje imion? 🙃
Super, tak się cieszę ❤️❤️❤️
Jak zaczniesz czuć ruchy dziecka to dopiero będzie "dziwnie" 😂😂
Dla mnie to właśnie było dziwne. Dawało spokój ducha, ale przyjemnym nie nazwę 🙃 jakby jakiś obcy się ruszał we mnie🤣
 
Koniec marzen beta <0,1 😭 narazie musze przemyslec co dalej
nie mam pomyslu moze zmiana kliniki lekarza magiczny wiek juz za mna wiec nie wiem
co myslec walczyc dalej odpuscic sama juz nie wiem co doradzacie
Przemyśl, jak bardzo Ci zależy. Moim zdaniem warto walczyć, tyle dziewczyn tutaj dało dowód na to, że się da, mimo niespinającego się budżetu, kilku stymulacji.
Zmiana lekarza zdecydowanie warta przemyślenia
 
Hej, mam pytanko :-)
Która klinike w Warszawie polecacie pod wzgledem badania zarodków i opieki ?
Chciałabym też aby prowadził mnie jeden lekarz od początku do końca, zeby nie było tak że z wizyty na wizytę będzie ktoś inny :-)
Jestem wstepnie zapisana do Gamety, ale zastanawiam się czy dobrze wybrałam.
Myślałam też o Novum o dr Lewandowskim.
Mam nieprawidlowy kariotyp i dwie straty za sobą z powodu wad płodu, dlatego musi byc koniecznie badanie zarodków :-)
Bociana. Ja bym teraz zapisała się do Niemoczyńskiego lub Marianowskiego.
Osobiście jestem u Niedużaka i nie mogę powiedzieć, że źle mnie prowadzi, bo jednak na 3 transfery dwa wstępnie udane. Ale brakuje mi u niego takiej empatii i... Jakby poklepania po ramieniu, kontaktu w razie co, a nie że tylko wizyta umówiona.
Aczkolwiek zarodków nie badałam i nie wiem jak to wygląda, u mojego lekarza jestem tylko do niego umówiona zawsze, sądzę że tak jest u każdego.
 
Bociana. Ja bym teraz zapisała się do Niemoczyńskiego lub Marianowskiego.
Osobiście jestem u Niedużaka i nie mogę powiedzieć, że źle mnie prowadzi, bo jednak na 3 transfery dwa wstępnie udane. Ale brakuje mi u niego takiej empatii i... Jakby poklepania po ramieniu, kontaktu w razie co, a nie że tylko wizyta umówiona.
Aczkolwiek zarodków nie badałam i nie wiem jak to wygląda, u mojego lekarza jestem tylko do niego umówiona zawsze, sądzę że tak jest u każdego.

Dziękuję bardzo za polecenie ♥️
 
reklama
Do góry