reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

nie wiem o co Ci dokładnie chodzi … jeśli coś Cię nie pokoi a jesteś w szpitalu (jeśli dobrze pamietam ) to wystarczy podpytać lekarza .
Nikt tu "szpecem" z ultrasonografii nie jest 😉
Osobiście widzę pęcherzyk ciążowy ze sporym już zarodkiem 😍
Kształt pęcherzyka na tym etapie nie jest już taki okrąglutki jak na początku - w dużej mierze zależy tez od ujęcia …
 
reklama
nie wiem o co Ci dokładnie chodzi … jeśli coś Cię nie pokoi a jesteś w szpitalu (jeśli dobrze pamietam ) to wystarczy podpytać lekarza .
Nikt tu "szpecem" z ultrasonografii nie jest 😉
Osobiście widzę pęcherzyk ciążowy ze sporym już zarodkiem 😍
Kształt pęcherzyka na tym etapie nie jest już taki okrąglutki jak na początku - w dużej mierze zależy tez od ujęcia …
Nie , nie jestem w szpitalu
Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej lekarz powiedział ze wszystko jest dobrze , tylko tak sobie patrzyłam na zdjęcie które zrobiłam i myśle sobie dlaczego to nie jest okrągłe dlaczego tam jest takie zwężenie czy to szyjka macicy
 
A jeszcze mam pytanie do was
Na wczorajszej wizycie dowiedziałam się ze mem grzybice pochwy 🤭
W sumie siedziało mnie czasami , lekarz przepisał antybiotyk tylko sama się zastanawiam bo dzwonił przy mnie do recepcji i pytał się pielęgniarki jakie antybiotyki w ciazy przepisuje się na grzybice
Kurczę myślałam ze on powinien wiedzieć takie rzeczy
No i teraz boje się to wziąć 😟
 
A jeszcze mam pytanie do was
Na wczorajszej wizycie dowiedziałam się ze mem grzybice pochwy 🤭
W sumie siedziało mnie czasami , lekarz przepisał antybiotyk tylko sama się zastanawiam bo dzwonił przy mnie do recepcji i pytał się pielęgniarki jakie antybiotyki w ciazy przepisuje się na grzybice
Kurczę myślałam ze on powinien wiedzieć takie rzeczy
No i teraz boje się to wziąć 😟
Powiem jedno-dziwny lekarz skoro musi sie dopytac pielegniarki.Ja bym przez to stracila zaufanie do niego
 
Nie , nie jestem w szpitalu
Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej lekarz powiedział ze wszystko jest dobrze , tylko tak sobie patrzyłam na zdjęcie które zrobiłam i myśle sobie dlaczego to nie jest okrągłe dlaczego tam jest takie zwężenie czy to szyjka macicy
Tak jak wyżej Coffe88 pisała - zależy jakie ujęcie lekarz zrobi podczas badania. Ja ostatnio co tydzień u mojego lekarza byłam i za każdym razem inny kształt pęcherzyka jest.
 

Załączniki

  • D5339315-596A-42FA-906B-C6CF089D2613.jpeg
    D5339315-596A-42FA-906B-C6CF089D2613.jpeg
    88,1 KB · Wyświetleń: 45
  • 62B191A8-28BD-425D-A816-B6CD442A8D59.jpeg
    62B191A8-28BD-425D-A816-B6CD442A8D59.jpeg
    122,3 KB · Wyświetleń: 46
Jeju ja to jestem debil 🤦 ale rozwiązał się mój problem z jutrzejszym przyrostem. Zapomniałam zabrać z domu jednego z leków, tego przeklętego lutinusa. Jak nie wezmę jednej dawki na wieczór to chyba luz nie? Rano bym pojechała do domu, to zrobię tą kontrolną betę i ten lek.
 
A jeszcze mam pytanie do was
Na wczorajszej wizycie dowiedziałam się ze mem grzybice pochwy 🤭
W sumie siedziało mnie czasami , lekarz przepisał antybiotyk tylko sama się zastanawiam bo dzwonił przy mnie do recepcji i pytał się pielęgniarki jakie antybiotyki w ciazy przepisuje się na grzybice
Kurczę myślałam ze on powinien wiedzieć takie rzeczy
No i teraz boje się to wziąć 😟
A to lekarz z kliniki czy już prowadzący? Bo z kliniki jeszcze bym w jakimś sensie zrozumiała, bo on od prowadzenia ciąży nie jest, może nie ogarniać, jednak skoro z jakiegoś powodu u niego się jest to powinien wiedzieć takie podstawowe rzeczy. Grzybica w ciąży to nic nadzwyczajnego moim zdaniem... Szczególnie u nas przy tych lekach. (Wnioskuję po moim lekarzu z kliniki, do jakiegoś 8 t.c. u niego będę potem wysyła mnie do prowadzexefo docelowego)
 
reklama
Jeju ja to jestem debil 🤦 ale rozwiązał się mój problem z jutrzejszym przyrostem. Zapomniałam zabrać z domu jednego z leków, tego przeklętego lutinusa. Jak nie wezmę jednej dawki na wieczór to chyba luz nie? Rano bym pojechała do domu, to zrobię tą kontrolną betę i ten lek.
Nie.powinno być, chyba że masz inny progesteron to zwiększ jego dawkę;) i na to samo wyjdzie
 
Do góry