reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobię w czwartek betę chociaż miałam dzisiaj rano wielka nadzieję, że zobaczę ta druga kreskę ♥️ Chyba nie znalazłam informacji aby w 7 dpt test był negatywny, a ciaza była. Tym bardziej zrobilam 2 różne te najczulsze. No zobaczymy w czwartek chociaż dzisiaj mam zjazd:( Nie mamy żadnego mrożaczka:(
Ja tak miałam 6dt beta dodatniaa test biel wizyta😀więc czekaj😀beta powie prawdę😀
 
reklama
Ja miałam w 8 dpt test biały i ciąża jest. Chociaż nie … była bo już urodziłam :)

Słabo szukalaś w tych internetach bo raczej większości ciężarnych testy tak szybko nie wychodziły.
Jak czytam to dziewczyny już w 4 dpt mają pozytywne, a w 6 to norma, że jest pozytywny. Bardzo chciałabym być tym przypadkiem co ty. No zobaczę w czwartek po becie. Dziękuję;)
 
Moja koleżanka, gdy miesiączka spóźniała jej się już dość długo (nie dzień, dwa czy cztery) robiła trzy różne testy i na żadnym nie było widać drugiej kreski. Zrobiła badanie krwi a tam beta gigantyczna, dziś ma ponad dwuletniego synka. Co prawda udało jej się zajść w ciążę naturalnie i to zaraz w pierwszym cyklu ale raczej jeśli chodzi o testy to wygląda to tak samo :) Trzymam kciuki i razem oczekujemy na wysoki wynik betaHCG <3
😱😱😱♥️ Czwartek prawdę powie;)
 
Ja mam dzisiaj 7 dpt i test biały więc chyba po moim cudzie. Dla pewności też zrobię betę w czwartek chyba, że wcześniej przyjdzie okres jak ostatnio:(
To chyba już trochę Ci dziewczyny przegadaly 😜 test to nie beta. Myśle, ze 6dpt to tak najwcześniej, żeby moc ocenić czy jest na co liczyć czy nie, 7dpt to już raczej jasne, ze jak beta <1.2 to niestety się nie udało.
 
reklama
Zrobię w czwartek betę chociaż miałam dzisiaj rano wielka nadzieję, że zobaczę ta druga kreskę ♥️ Chyba nie znalazłam informacji aby w 7 dpt test był negatywny, a ciaza była. Tym bardziej zrobilam 2 różne te najczulsze. No zobaczymy w czwartek chociaż dzisiaj mam zjazd:( Nie mamy żadnego mrożaczka:(
Mi nie wyszedl test w 7dpt a beta byla juz bardzo wysoka. Tez mialam test o czulosci 10. Tylko beta powie prawde. Testy lubia robic psikusy.
 
Do góry