reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny za tydzień mam biopsje endometrium i zaworze próbkę do ktoś ma na poszerzone biopsje dr sydor zlecił bo ani razu nie doszło do implantacji pomimo 3 transferów czy któraś z Was tak miała i się wkoncu udało???
Ja nie miałam, ale miałam 5 transferów bez implantacji i ja poszłam w immunologia i to był brakujący element- obstawiona lekami i w nowej procedurze leczenia transfer się udal i mam 2letniego synka. Dobrze, ze doktor zalecił coś nowego- jak się transfery nie udają, to warto coś zbadać, zmieniać, dociekać przyczyny. Trzymam kciuki aby wyniki pomogły we wdrożeniu odpowiedniego leczenia 👍🙂
 
reklama
Dziś od mniej więcej południa cały czas mnie mdli, nie zbiera się na wymioty ale jest to niekomfortowe max. Czy to możliwe, ze to od progesteronu? Biorę go już tydzień a mdłości przyszły dopiero dziś.
 
Dziś od mniej więcej południa cały czas mnie mdli, nie zbiera się na wymioty ale jest to niekomfortowe max. Czy to możliwe, ze to od progesteronu? Biorę go już tydzień a mdłości przyszły dopiero dziś.
Jak zarodek trzydniowy to beta najwcześniej w 9dpt, on się tak szybko nie implantuje jak 5dniowy, byłam pewna, że miałaś podany pięciodniowy, także rzeczywiście w czwartek może być za szybko na betę wg mnie.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie miałam, ale miałam 5 transferów bez implantacji i ja poszłam w immunologia i to był brakujący element- obstawiona lekami i w nowej procedurze leczenia transfer się udal i mam 2letniego synka. Dobrze, ze doktor zalecił coś nowego- jak się transfery nie udają, to warto coś zbadać, zmieniać, dociekać przyczyny. Trzymam kciuki aby wyniki pomogły we wdrożeniu odpowiedniego leczenia 👍🙂
ja mam przebadana immunologie i jest okej nk troszkę podwyższone ale.dostaje intralipid
 
Dziś od mniej więcej południa cały czas mnie mdli, nie zbiera się na wymioty ale jest to niekomfortowe max. Czy to możliwe, ze to od progesteronu? Biorę go już tydzień a mdłości przyszły dopiero dziś.
Ja miałam blastkę i 4 dpt pierwsze mdłości, u mnie był to objaw ciąży, ale wtedy myślałam, że kwestia proga. Więc miejmy nadzieję, że i u Ciebie coś się dzieje 😊
 
reklama
Do góry