reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeśli już to badanie z krwi a nie test wychodzi tak wcześnie. Poza tym 4 dpt to raczej rzadziej niż częściej. Zróbcie sobie bHCG i się nie nakręcajcie.
Jak czytam to dziewczyny już w 4 dpt mają pozytywne, a w 6 to norma, że jest pozytywny. Bardzo chciałabym być tym przypadkiem co ty. No zobaczę w czwartek po becie. Dziękuję;)
 
reklama
Dziewczyny czy przy becie ok 1200-1300 warto iść na USG już? To będzie 15 dpt. Jeśli nie teraz w środę, to dopiero będę mogła iść w kolejną, a więc w 22 dpt. Jestem po cp i chce jak najszybciej zobaczyć czy coś jest w macicy.
Druga kwestia: czy USG w tak wczesnym okresie nie zabije zarodka? Czytałam że nagrzewa go. Jestem w rozterce.
 
Dziewczyny czy przy becie ok 1200-1300 warto iść na USG już? To będzie 15 dpt. Jeśli nie teraz w środę, to dopiero będę mogła iść w kolejną, a więc w 22 dpt. Jestem po cp i chce jak najszybciej zobaczyć czy coś jest w macicy.
Druga kwestia: czy USG w tak wczesnym okresie nie zabije zarodka? Czytałam że nagrzewa go. Jestem w rozterce.
Pęcherzyk widać już przy becie powyżej 1000 , czasami i szybciej. Jeśli będziesz spokojniejsza to idzie ❤️ pamiętaj że jak ty się denerwujesz to maleństwo które rośnie w twoim brzuchu też 😔 Głowa do góry ❤️
 
Dziewczyny czy przy becie ok 1200-1300 warto iść na USG już? To będzie 15 dpt. Jeśli nie teraz w środę, to dopiero będę mogła iść w kolejną, a więc w 22 dpt. Jestem po cp i chce jak najszybciej zobaczyć czy coś jest w macicy.
Druga kwestia: czy USG w tak wczesnym okresie nie zabije zarodka? Czytałam że nagrzewa go. Jestem w rozterce.
tez obawiałam się pozamacicznej (jedna już mam za sobą) , balam się tez ze zarodek może zagnieździć się w bliźnie po cesarskim cięciu . Byłam w 15 dpt - Beta 1870 i był pęcherzyk widoczny w macicy 0,29 cm .

Co do usg znam bardzo dużo osób które wizyty na początkowym etapie ciąży miały co 2 tyg i o takiej teori o nagrzewaniu zarodka poprzez usg nigdy nie słyszałam .
Baaaa będąc w szpitalu usg miałam robione codziennie czasem co 2 dni 😉
Myśle ze gdyby to zagrażało zarodkowi w jakikolwiek sposób lekarze najzwyczajniej by się tak częstego badania nie podejmowali ☺️
 
Dziewczyny czy przy becie ok 1200-1300 warto iść na USG już? To będzie 15 dpt. Jeśli nie teraz w środę, to dopiero będę mogła iść w kolejną, a więc w 22 dpt. Jestem po cp i chce jak najszybciej zobaczyć czy coś jest w macicy.
Druga kwestia: czy USG w tak wczesnym okresie nie zabije zarodka? Czytałam że nagrzewa go. Jestem w rozterce.
Ja miałam na początku ciąży bardzo często USG, pierwsze w 5t+0. Bywało, że i co kilka dni było USG, bo miałam problemy. Dziecko zdrowe. I strasznie się kiedyś zdenerwowałam, jak położna w szpitalu na patologii mówiła, że nie wolno robić USG tak wcześnie, bo nagrzewa zarodek, ale zdenerwowałam się, bo wg mnie to trochę głupoty. Zakłada się, że USG powinno się robić tak często jak trzeba. Nie ma jakichś badań potwierdzających ani jego szkodliwości ani bezpieczeństwa, ale chyba sam fakt, że w większości ciąż robi się USG wcześnie i średnio co dwa tygodnie na początku to raczej chyba nic złego się stać nie może. Więc jeśli to ci coś pomoże to ja się USG nigdy ani przez sekundę nie bałam i jakby było trzeba to bym chodziła codziennie 🙈
 
Hej dziewczyny za tydzień mam biopsje endometrium i zaworze próbkę do ktoś ma na poszerzone biopsje dr sydor zlecił bo ani razu nie doszło do implantacji pomimo 3 transferów czy któraś z Was tak miała i się wkoncu udało???
 
Dziewczyny czy przy becie ok 1200-1300 warto iść na USG już? To będzie 15 dpt. Jeśli nie teraz w środę, to dopiero będę mogła iść w kolejną, a więc w 22 dpt. Jestem po cp i chce jak najszybciej zobaczyć czy coś jest w macicy.
Druga kwestia: czy USG w tak wczesnym okresie nie zabije zarodka? Czytałam że nagrzewa go. Jestem w rozterce.
Ja miałam pierwsze USG 16 dpt i nic złego się nie stało
 
reklama
Dziewczyny proszę powiedzcie coś bo ja chyba zwariuje
A wiec tak zaczęłam czytać w internecie ulotki tych leków tzn nie samej stymulacji tylko tych dodatkowych a chodzi mi dokładnie o prednison ja to stosuje bo jak powiedziała moja doktor to jest to lek który ma na celu zmniejszenia moich przeciwciał aby zarodek nie został odrzucony przez organizm , niby wszystko pięknie , ale jak zaczęłam czytać ulotkę to aż włosy stają dęba !!!
czy któraś z was tez to brała. ?
 
Do góry