reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja już tracę nadzieję że mi się kiedykolwiek uda ... Cóż , przynajmniej zrobiłam wszystko co mogłam żeby zostać mamą... Jeśli się nie uda ( nie wiem ale mam dziwne przeczucie że to znów klapa 😔) na pewno się z tym nie będę umiała pogodzić, ale do kolejnego transferu raczej tak szybko nie podejde... Dziś już przeszła mi przez myśl kolejna stymulacja w innej klinice ... Ale nie , kiedyś trzeba powiedzieć dość ... Ja już doszłam do tego etapu ... I psychicznie i finansowo że to koniec mojej wyboistej
Dzis 7 dpt i jak???!!
 
Dzis 7 dpt i jak???!!
bez zmian , czuję się normalnie ...no nie licząc tego że ciągle mi gorąco , ale już nie mam tego odczucia co parę dni temu ... W piątek chyba idę na badania ... Mam dość .. w poniedziałek mam wrócić do pracy a potrzebuje się wypłakać i naje**c z tego wszystkiego ... Dziś mam dzień doła i ciągłego płaczu ( oczywiście jak nikt nie widzi 🙈 chodź zobaczyć może tylko mąż bo od transferu po prostu z nikim się nie widuje , wolę uważać i dmuchać na zimne ... Nie oznacza to że ciągle siedzę w domu , wychodzę ale mniej )... Dlaczego to wszystko musi być takie ciężkie 😔😔😔😔 kuźwa ... Inni zachodzą chodź nie chcą , a ci co bardzo chcą nie mogą 😔
 
bez zmian , czuję się normalnie ...no nie licząc tego że ciągle mi gorąco , ale już nie mam tego odczucia co parę dni temu ... W piątek chyba idę na badania ... Mam dość .. w poniedziałek mam wrócić do pracy a potrzebuje się wypłakać i naje**c z tego wszystkiego ... Dziś mam dzień doła i ciągłego płaczu ( oczywiście jak nikt nie widzi 🙈 chodź zobaczyć może tylko mąż bo od transferu po prostu z nikim się nie widuje , wolę uważać i dmuchać na zimne ... Nie oznacza to że ciągle siedzę w domu , wychodzę ale mniej )... Dlaczego to wszystko musi być takie ciężkie 😔😔😔😔 kuźwa ... Inni zachodzą chodź nie chcą , a ci co bardzo chcą nie mogą 😔
A Ty robiłaś betę ?
 
Nie masz odwagi isc na betę. A masz odwagę katować się wiecznym analizowaniem odczuciami z ciała?!
Brawo Ty! pochwaleczka! 😉Nie wiesz na czym stoisz i tylko generujesz więcej lęku.
Udźwigniesz negatywną betę ( o ile będzie) przecież to nie będzie pierwsza taka. Poprzednie przeżyłaś a nie walnełaś sobie w głowę. Wynik już jest tylko Ty nie otworzyłaś koperty…
nie w piątek raczej robię ... Nie mam odwagi iść zrobić szybciej ... Miękka pałka że mnie ... 🤦‍♀️
 
Nie masz odwagi isc na betę. A masz odwagę katować się wiecznym analizowaniem odczuciami z ciała?!
Brawo Ty! pochwaleczka! 😉Nie wiesz na czym stoisz i tylko generujesz więcej lęku.
Udźwigniesz negatywną betę ( o ile będzie) przecież to nie będzie pierwsza taka. Poprzednie przeżyłaś a nie walnełaś sobie w głowę. Wynik już jest tylko Ty nie otworzyłaś koperty…
Trochę brutalnie, no ale taka prawda..
Czemu zakładasz, że sie nie udało i tylko generujesz stres? Nie poddawaj się <3
 
reklama
Do góry