reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rosną 😉od września do zlobka. Pierw adaptacja po 2h a potem normalnie..
Teraz wszyscy chorzy na sterydzie. Jakiś obrzydliwy wirus nas złapał. Kiepsko śpimy.. ale to był czas przywyknąć 🤣
Ogarniamy teraz szkole dla Przemka i z tym najwiecej roboty. Pocieszam się, ze koło października będzie spokoj.
A jak u was sytuacja😁???
 
reklama
nie w piątek raczej robię ... Nie mam odwagi iść zrobić szybciej ... Miękka pałka że mnie ... 🤦‍♀️
Ja mam dziś 5dpt, sikaniec negatywny, a że poszłam zbadać progesteron to i zrobiłam (chociaż nie przyznałam się @Serduszkowelove ) betę. Byłam pewna w dniu transferu, że się udało, a teraz zdecydowanie już się tak nie czuję. Niezrobienie bety i tak jej nie zmieni.
 
Wiesz to chyba nie ma dużego znaczenia 😀ja miałam 3 transfery wszytkie z embrioglue 1 biochemiczna, 2 brak bety a 3 udany.
Jestem właśnie ciekawa jak to wygląda z skutecznością bo ja nie miałam ani razu. do in vitro podchodzilam 4 razy a tylko raz była uzyskana ciąża i urodziłam syna a 3razy nawet beta nie pokazała się .
 
Jestem właśnie ciekawa jak to wygląda z skutecznością bo ja nie miałam ani razu. do in vitro podchodzilam 4 razy a tylko raz była uzyskana ciąża i urodziłam syna a 3razy nawet beta nie pokazała się .
w Holandii w ogóle nie używają nic z tych dodatkowych rzeczy typu AH itp a transfery udane. Tylko wiadomo ze jak państwo płaci całkowicie to robią tylko podstawę
 
reklama
Do góry