reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny , korzystalyscie z psychologa w klinice ? Bo napisali mi maila, że w programie mam 2 darmowe wizyty I zebym skorzystała , ja jestem otwarta na takie propozycje tylko ze psychicznie czuję się dobrze , jak myślicie? :)
U nas były spotkania grupowe, ale zawieszono je od czasów covidu, więc nie miałam okazji skorzystać. A chętnie bym poszła...
 
Dziewczyny , korzystalyscie z psychologa w klinice ? Bo napisali mi maila, że w programie mam 2 darmowe wizyty I zebym skorzystała , ja jestem otwarta na takie propozycje tylko ze psychicznie czuję się dobrze , jak myślicie? :)
Ja korzystałam. W Gdańsku w klinice jest pani Aurelia. Przekochana kobieta, która mnie wyciągnęła z największego dna. Natomiast jeśli czujesz się dobrze to nie wiem czy będzie jakaś dodatkowa korzysc z takiej wizyty. 😊
 
Jeden lekarz powiedział mi , że to embrioglue nie działa, drugi że tak , macie jakieś badania naukowe o skuteczności embrioglue ? 😊
Jeśli dobrze pamiętam to nie było jednoznacznych badań. Ja brałam i mój transfer był udany. Zdecydowałam się na tej zasadzie, że skoro już i tak tyle płacę za wszystko, jest tak ciężko u mnie z zarodkami, a to dodatkowe 400 zł (u nas niedrogo dość to kosztowało) to wezmę, nie zaszkodzi, a może akurat pomoże.
 
reklama
Do góry