reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rosną 😉od września do zlobka. Pierw adaptacja po 2h a potem normalnie..
Teraz wszyscy chorzy na sterydzie. Jakiś obrzydliwy wirus nas złapał. Kiepsko śpimy.. ale to był czas przywyknąć 🤣
Ogarniamy teraz szkole dla Przemka i z tym najwiecej roboty. Pocieszam się, ze koło października będzie spokoj.
A jak u was sytuacja😁???
O jak ten czas leci.
Pójdą do żłobka to będziesz miała dopiero relax.
Ale czy spokój to nie wiem , żłobek to nowe wirusy ;)
A ja się kulam z tygodnia na tydzień ;)
 
reklama
bez zmian , czuję się normalnie ...no nie licząc tego że ciągle mi gorąco , ale już nie mam tego odczucia co parę dni temu ... W piątek chyba idę na badania ... Mam dość .. w poniedziałek mam wrócić do pracy a potrzebuje się wypłakać i naje**c z tego wszystkiego ... Dziś mam dzień doła i ciągłego płaczu ( oczywiście jak nikt nie widzi 🙈 chodź zobaczyć może tylko mąż bo od transferu po prostu z nikim się nie widuje , wolę uważać i dmuchać na zimne ... Nie oznacza to że ciągle siedzę w domu , wychodzę ale mniej )... Dlaczego to wszystko musi być takie ciężkie 😔😔😔😔 kuźwa ... Inni zachodzą chodź nie chcą , a ci co bardzo chcą nie mogą 😔
I tak co bys nie mowila jestes turbo silną kobietą!!!
Poczujesz to jak juz bedziesz czekac na porod:))) i bedziesz ciagle plakac ze szczescia… tak bedzie kochana.
Smakowac to bedzie cudnie💓💓💓💓
Idz na te bete bo osiwiejemy wszystkie!!!!!
 
Rosną 😉od września do zlobka. Pierw adaptacja po 2h a potem normalnie..
Teraz wszyscy chorzy na sterydzie. Jakiś obrzydliwy wirus nas złapał. Kiepsko śpimy.. ale to był czas przywyknąć 🤣
Ogarniamy teraz szkole dla Przemka i z tym najwiecej roboty. Pocieszam się, ze koło października będzie spokoj.
A jak u was sytuacja😁???
Juz do zlobka??????
Jesus…. Nie wierze….
Hardcore jakis
 
Też bym pewnie nie umiała oddać, ale tylko dzięki parom, które się zdecydowały na tak trudną decyzję mam jeszcze minimalne szanse na zostanie matką ❤️
Wszystkiego dobrego dla Was, zazdroszczę słodziaka 🥰
Mnie się marzy jeszcze córka, tylko gdzie ona jest i czy w ogóle jest 😀 pod rząd miałam samych synów.. Jeżeli weźmiemy zarodek ustawiony jako ostatni, opóźniony o jeden dzień 4. 1.1. Z tego co czytalam, wypowiedź profesora, innych dziewczyn, że po badaniach pgs często, tak w 70%, te wolniejsze zarodki, które w 5 dobie były morulami, to płeć żeńska, no albo chory...w moim przypadku zdrowy. Czas pokaże, na pewno 1 zostanie, może zmienimy zdanie i oddamy do adopcji 🤷‍♀️
 
Ja mam dziś 5dpt, sikaniec negatywny, a że poszłam zbadać progesteron to i zrobiłam (chociaż nie przyznałam się @Serduszkowelove ) betę. Byłam pewna w dniu transferu, że się udało, a teraz zdecydowanie już się tak nie czuję. Niezrobienie bety i tak jej nie zmieni.
I jak kochana ? Na pewno już masz wynik, wiesz ze transfery mrożone mogą nie wyjść jeszcze 5dpt :) ja miałam 0.2 , a implantacja była wg Pani dr 7 8 dnia, gdyż 10 beta była mocno spadkowa , trzymam kciuki , progesteron cudowny!!!!
 
reklama
Mnie się marzy jeszcze córka, tylko gdzie ona jest i czy w ogóle jest 😀 pod rząd miałam samych synów.. Jeżeli weźmiemy zarodek ustawiony jako ostatni, opóźniony o jeden dzień 4. 1.1. Z tego co czytalam, wypowiedź profesora, innych dziewczyn, że po badaniach pgs często, tak w 70%, te wolniejsze zarodki, które w 5 dobie były morulami, to płeć żeńska, no albo chory...w moim przypadku zdrowy. Czas pokaże, na pewno 1 zostanie, może zmienimy zdanie i oddamy do adopcji 🤷‍♀️
Hehehe ja zobaczyłam w wynikach, że teraz byłby synek 😊 mam jedną sniezynke z 6 doby I wierzę że tam jest dziewuszka 😊
 
Do góry