reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy jest sens podchodzić do transferu przy TSH 2,9 ?? Biorę Euthyrox 50. Transfer miałby być za tydzień wtorek lub środa
No pewnie, że warto. Zwiększ sobie dawkę do 75 i będzie git (albo najlepiej skonsultuj to z endo). Ja w dzień transferu miałam 4,5 (a 4 dni wcześniej 1,2, więc estradiol zrobił swoje). Zwiększyłam sobie dawkę euthyroxu i wierzę, że będzie dobrze.
 
No pewnie, że warto. Zwiększ sobie dawkę do 75 i będzie git (albo najlepiej skonsultuj to z endo). Ja w dzień transferu miałam 4,5 (a 4 dni wcześniej 1,2, więc estradiol zrobił swoje). Zwiększyłam sobie dawkę euthyroxu i wierzę, że będzie dobrze.
Mam dziś wizytę więc dopytam, ale taki stres mnie złapał że musiałam zapytać tu. Płakać mi się chce 😭😭😭
 
Ty wiesz, że trzymam kciukasy dalej za Ciebie 😘 my prawdopodobnie wrócimy jeszcze po jeden zarodek za pół roku 😁 mamy jeszcze 2 przebadane. Jeszcze jednego szczęściarza wskrzesimy do życia, a może któryś transfer się nie uda.... Jedno jest pewne, nie umiemy oddać ich do adopcji😔
Też bym pewnie nie umiała oddać, ale tylko dzięki parom, które się zdecydowały na tak trudną decyzję mam jeszcze minimalne szanse na zostanie matką ❤️
Wszystkiego dobrego dla Was, zazdroszczę słodziaka 🥰
 
Mam dziś wizytę więc dopytam, ale taki stres mnie złapał że musiałam zapytać tu. Płakać mi się chce 😭😭😭
No coś Ty, nie z takim TSH były ciąże. Moja przyjaciółka całą ciężą miała ponad 3, ja ciągle mówiłam, że to za dużo, a lekarz twierdził, że ok. Urodziła zdrowe dziecko.
Tu jest inaczej, wiem, ale do transferu masz chwilę i ja bym serio do 75 zwiększyła. Tylko bez stresu, bo to grosze niż takie TSH :*
 
reklama
Do góry