reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow, mega efekt ❤️. Idziesz jak burza ❤️
Nawet nie wiesz jak bardzo cię podziwiam, serio. Bo ja kocham żreć i nie wiem czy bym dała radę się tak ograniczać. Co u ciebie słychać?
U mnie ☺️ah no jakoś idzie ...
Teraz mam fazę zrzucania kg 🥰zanim podejdę do transferu ....chce zrobić coś dla siebie ...
Bo ostatnio pewna osoba mi powiedziała ...musisz się dobrze czuć w swoim ciele ....to może i twoje marzenie się spełni
Za dużo masy nabralam po ostatnim transferze ...może to jakiś stan był depresji i bezsilności 😭
Wiem jedno ...trzeba walczyć
Jak przypomnę sobie Twoja historię to myślę ,że jednak zdarzają się cuda
Pamiętam jak miałaś transfer ...🥰♥️a teraz już widzisz maluszek jak złoto ❤️
Lukam na forum zobaczyć co tam u Was ...ale też walczę ...tylko ja muszę najpierw zadbać o swoje zdrowie
Zawsze o Was myślę ...... Już coś kupujesz dla dzieciątka ?
 
reklama
A mnie wczoraj @Justi92 natchnęła żeby puszczać dzieciaczkowi muzykę. No i puściłam. Siedzę już tak z pół godziny i ryczę ze wzruszenia 😂🤦🤦. Dobrze, że męża nie ma 😂
Musze Ci napisać, że mój mąż, w mojej pierwszej ciąży, kupił kilka płyt słynnych kompozytorów i tak na okrągło słuchała dzidzia Beethovena😁. Skutek taki, że mój syn gra mi teraz ale na nerwach😅 jest bardzo ekscentryczny ale zdolny pieron☺️
 
Dziewczyny mam pytanie a zarazem problem.... Czy któraś z was umawiała się do Paśnika przez znany lekarz? A dokładnie chodzi mi o zmianę terminu albo oddanie terminu komuś innemu poprzez ten portal.... Mam parę pytań
 
Dziewczyny mam pytanie a zarazem problem.... Czy któraś z was umawiała się do Paśnika przez znany lekarz? A dokładnie chodzi mi o zmianę terminu albo oddanie terminu komuś innemu poprzez ten portal.... Mam parę pytań
Ja umawiam wizyty przez znany lekarz i kiedyś jak nie było miejsc do mojego lekarza pewnego dnia dostałam smsa że zolnil się termin i czy chcę ..kliknelam ok i przeskoczylam o msc do przodu ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa
 
Mialam nie wchodzić na forum , a jednak to wszystko jest silniejsze 😔 Jak na razie z całych sił próbuje dostać się do Paśnika , bez szans jak na razie co mnie jeszcze bardziej dobija 😔😔😔 ogólnie wszystko jest nie tak 😔 Na razie nie myślę o niczym ... Dosłownie o niczym ... Błagam wręcz ludzi o termin ... Tym się teraz zajmuje ... A o moim ostatnim mrozaczku będę myśleć po nowym roku ... Pewnie bliżej lata dopiero 😔 ogólnie jest ciężko .... Co chwilę dowiaduje się że ktoś z moich znajomych jest w ciąży albo urodził już ... A mi serce pęka na milion kawałków 😔😔😔 ale wierzę że jeszcze wyjdzie i dla mnie słońce ... Tylko muszę przejść ta ciernista drogę 😭😭😭😭 a jak u Ciebie ? Pokaż brzuszek ... To już prawie koncoweczka 😍😍😍😍 buziaki w sam środek brzuszka dla maluszka i mamusi oraz tatusia oczywiście ❤️😘😘😘❤️
Hej,
Pilnuj stronki znany lekarz może uda się trafić na wolne okienko takie info znalazłam.
 

Załączniki

  • ABE19FF9-3852-41FA-8A52-868C93FBB8AB.png
    ABE19FF9-3852-41FA-8A52-868C93FBB8AB.png
    93,9 KB · Wyświetleń: 96
Hej,
Pilnuj stronki znany lekarz może uda się trafić na wolne okienko takie info znalazłam.
Ja umawiam wizyty przez znany lekarz i kiedyś jak nie było miejsc do mojego lekarza pewnego dnia dostałam smsa że zolnil się termin i czy chcę ..kliknelam ok i przeskoczylam o msc do przodu ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa
Tak tak ale nie o to mi chodziło . Mianowicie chodzi mi o to że dziś babka obiecała że zwolni mi termin na jutro .... A w zamian ja będę polowac na termin dla niej po nowym roku ...wizyta przez znany lekarz więc musiałam być na stronie i ciągle odświeżać do momentu aż nie pojawi się termin.... No i ona " zrezygnowała " z wizyty i czy jest możliwe to że ta wizyta do tej pory nie pojawiła się na stronie ? Ona twierdzi że zawiesił się system . Ja na trzech telefonach czatowwlam... Co najlepsze u góry jest napisane od kilku dni że w ciągu 30 dni termin dostali 41 osób ... Taka informacja widnieje od kilku dni więc nie możliwe żeby ktoś ten termin zabrał ... I tu się zastanawiam czy mnie nie oszukała ... Najlepsze jest to że ja socjalnie po godzinie ciągłego odświeżania trzech telefonów dla picu umówiłam wizytę do jakiegoś lekarza żeby sprawdzić czy faktycznie system się zawiesił i co po chwili odwołałam wizytę i ona od razu się pojawiła znów ... Nie wiem co o tym myśleć ... Chciałam wywiązać się z umowy i pomoc tej babce ale skoro ona tak zemną pogrywa .... Jeśli była by szczera z tym wszystkim to chyba wyslala by mi screena że naprawdę zrezygnowała z wizyty ... ( Ja bym przynajmniej dla własnego czystego sumienia tak zrobiła ) eh...
@sarenkamala te zapisy były 18 listopada ... Nawet nie wiedziałam o tym ... Teraz ciągle czatuje i już wszystko wiem gdzie szukać ,kiedy i jak 😁 jestem jak lwica polująca na jedzenie dla małych ( ja poluje na termin dla siebie ) jestem zdeterminowana i mam nadzieję że się uda i nie będę musiała czekać do czerwca ( jak dobrze pójdzie do czerwca 🙈) na termin
 
Tak tak ale nie o to mi chodziło . Mianowicie chodzi mi o to że dziś babka obiecała że zwolni mi termin na jutro .... A w zamian ja będę polowac na termin dla niej po nowym roku ...wizyta przez znany lekarz więc musiałam być na stronie i ciągle odświeżać do momentu aż nie pojawi się termin.... No i ona " zrezygnowała " z wizyty i czy jest możliwe to że ta wizyta do tej pory nie pojawiła się na stronie ? Ona twierdzi że zawiesił się system . Ja na trzech telefonach czatowwlam... Co najlepsze u góry jest napisane od kilku dni że w ciągu 30 dni termin dostali 41 osób ... Taka informacja widnieje od kilku dni więc nie możliwe żeby ktoś ten termin zabrał ... I tu się zastanawiam czy mnie nie oszukała ... Najlepsze jest to że ja socjalnie po godzinie ciągłego odświeżania trzech telefonów dla picu umówiłam wizytę do jakiegoś lekarza żeby sprawdzić czy faktycznie system się zawiesił i co po chwili odwołałam wizytę i ona od razu się pojawiła znów ... Nie wiem co o tym myśleć ... Chciałam wywiązać się z umowy i pomoc tej babce ale skoro ona tak zemną pogrywa .... Jeśli była by szczera z tym wszystkim to chyba wyslala by mi screena że naprawdę zrezygnowała z wizyty ... ( Ja bym przynajmniej dla własnego czystego sumienia tak zrobiła ) eh...
@sarenkamala te zapisy były 18 listopada ... Nawet nie wiedziałam o tym ... Teraz ciągle czatuje i już wszystko wiem gdzie szukać ,kiedy i jak 😁 jestem jak lwica polująca na jedzenie dla małych ( ja poluje na termin dla siebie ) jestem zdeterminowana i mam nadzieję że się uda i nie będę musiała czekać do czerwca ( jak dobrze pójdzie do czerwca 🙈) na termin
Faktycznie dziwne, wizyta powinna wrócić jako „wolna”.
Jak chcesz to mogę poprosic męża żeby wrzucił znany lekarz paśnik na bot i wtedy program odrazu mu powie, ze wskoczył wolny termin i wtedy mogę Ci szybko dać znać na priv 🙂
 
reklama
Faktycznie dziwne, wizyta powinna wrócić jako „wolna”.
Jak chcesz to mogę poprosic męża żeby wrzucił znany lekarz paśnik na bot i wtedy program odrazu mu powie, ze wskoczył wolny termin i wtedy mogę Ci szybko dać znać na priv 🙂
Moja droga nie chce Cię wykorzystywać 😉 ale jak byś mogła podpytaj męża jak to ustawić to ustawie to u Siebie. Tak jak blondi się tłumaczy żebym załapała od razu 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Do góry