reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
😢😢 a u nas pod górkę , odebrałam wyniki czystości pochwy i ku zaskoczeniu wyszły bakterie które nie dawały żadnych objawów..za tydzień miałam zaczynać stymulację,, i pewnie to przekreśla ech...nawet jak wezmę antybiotyk to i tak muszę powtórzyć badanie a do okresu nie zdążę 😢😢
Dr odpisała że w poniedziałek wystawi mi receptę i że działamy ..zdesperowana napisałam do niej dziś 😔 i odpisała mimo soboty.. ja się zastanawiam czy to dobrze brać antybiotyk i się stymulować ??ech dlaczego tyle pytań wątpliwości strachu... Czasami dopada mnie taki strach że mówię nie nie nie nie podchodzimy ,zostaje tak jak jest
 
Hej 🥰może któraś mnie pamięta ...
Moze któraś luknie w załącznik 🍀❤️🍍
 

Załączniki

  • Screenshot_20211120-215524-008.png
    Screenshot_20211120-215524-008.png
    188,3 KB · Wyświetleń: 143
Dr odpisała że w poniedziałek wystawi mi receptę i że działamy ..zdesperowana napisałam do niej dziś 😔 i odpisała mimo soboty.. ja się zastanawiam czy to dobrze brać antybiotyk i się stymulować ??ech dlaczego tyle pytań wątpliwości strachu... Czasami dopada mnie taki strach że mówię nie nie nie nie podchodzimy ,zostaje tak jak jest
Rozumiem ciebie, bo ja też miałam jakąś bakterie w czystości tuż przed okresem. Brałam do okresu antybiotyk, w trakcie okresu nic, zaraz jak się skończył to 3 dni tabletki wyrównujące florę, dwa dni przerwy i trzeciego dnia wymaz, czyli był to 11dc. Czystość wyszła pierwsza klasa, a i w trakcie okresu zaczęłam brać leki do transferu, więc nic nie trzeba było odraczać a transfer miałam 18dc.
 
Cześć dziewczyny ;)
Starania 3 lata ,a rok leczylam się w Gdyni Gameta. Stwierdzona endometrioza torbiele na jajnikach. Po wycieciu laparoskopijnym AMH spadło o połowę do 0.9. Hormony stymulujące w końskich dawkach nie działają na mnie. (Wg lekarza ewenement)
3 IUI nieudane,1 stymulacja IVF 1 zarodek nieudany transfer, 2 stymulacja 2 zarodki pierwszy nieudany ,2 gi transfer FET udany
Aktualnie zaczynam 6tydzień, zarodek jest echo serca czekam na bicie do 23.11 mam nadzieję.. tryb leżący wczoraj mega uplawy i skurcze tak się bałam,bo znowusz wszystko od początku . Na szczęście wszystko ok to normalne .
Te wszystkie porażki spowodowały, że nadal myślę iż to się jeszcze nie udalo_Objawy były skurczami jak zawsze po nieudanej próbie.
 
Dr odpisała że w poniedziałek wystawi mi receptę i że działamy ..zdesperowana napisałam do niej dziś 😔 i odpisała mimo soboty.. ja się zastanawiam czy to dobrze brać antybiotyk i się stymulować ??ech dlaczego tyle pytań wątpliwości strachu... Czasami dopada mnie taki strach że mówię nie nie nie nie podchodzimy ,zostaje tak jak jest
Och przykro, że musisz brac antybiotyk :( dopytaj lekarza jak to jest z jakością komórek po antybiotyku, czy nie spada. To ważne, żebyś uzyskała ładne zarodki.
 
[emoji22][emoji22] a u nas pod górkę , odebrałam wyniki czystości pochwy i ku zaskoczeniu wyszły bakterie które nie dawały żadnych objawów..za tydzień miałam zaczynać stymulację,, i pewnie to przekreśla ech...nawet jak wezmę antybiotyk to i tak muszę powtórzyć badanie a do okresu nie zdążę [emoji22][emoji22]
Przykro mi [emoji22] wiem co czujesz, bo u mnie też ciągle infekje. Już tyle globulek z antybiotykiem brałam, że nie zliczę. Miałam zacząć w październiku a mam nadzieję, że zacznę w grudniu. Na szczęście czystość mi wyszła 2 i tylko jakieś leukocyty. Mój ginekolog twierdzi, że leukocyty to też zapalenie, więc też będę brać przed stymulację globulki. Już mam receptę.

Ja jeszcze się martwię cytologią, bo ostatnio miałam prawidłową plus stan zapalny, i teraz pewnie też przez te leukocyty wyjdzie i zacznę w styczniu [emoji24][emoji24] jak stwierdzą, że najpierw lecznie potem jej powtórka.
 
reklama
Do góry