reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję za odpowiedź. Dzoenilam do kliniki w grudniu pod koniec mc pojadę i bd romzawiac z moim lekarzem. Zobaczymy co powie. Ja jak się dowiadywałam o koszty to pani położna powiedizla 3 4 tysiące. Z tym dofinansowaniem.troche mnie to dziwi że tak mało ale chyba wie co mówi😀
 
reklama
Zdjęcie nie ale masz opis dokładny cech kobiety od jajeczek. Ale probuj pierwsza stymulację ze swoimi komórkami. Dopiero jak się nie uda to spróbujesz z dawczynią. I ja bym na twoim miejscu zrobiła amh wcześniej tak żeby mieć już na wiztyte wtedy więcej się dowiesz od pani doktor.
Zobaczę co powie po wizycie ginekolog. Oczywicie licze na to, że powie, że jest duża sznasa na in vitro z moimi jajeczkami, ale też chcę się nastawić na inne ewentualności. Chyba wolę się pozytywnie zaskoczyć, niż trzymać się zbędnych nadzieji i finalnie się rozczrować. W każdym badz razie jestem pewna, że spróbuje cokolwiek zaleci lekarz.
Dziękuję za zainteresowanie i odp :*
 
Czesc Dziewczyny. To mój pierwszy wpis tu. Jestem po 2 transferach mrozaczkow w Czechach. Niestety na koncie jedno poronienie 5tydz i jedno nieudane całkowicie. Obecnie jestem w trakcie badań. Moze ktoś spojrzeć i doradzić co się bierze przed transferem w przypadku takich mutacji...
 

Załączniki

  • Screenshot_20211122-133533_Messenger.jpg
    Screenshot_20211122-133533_Messenger.jpg
    285,3 KB · Wyświetleń: 89
Czesc Dziewczyny. To mój pierwszy wpis tu. Jestem po 2 transferach mrozaczkow w Czechach. Niestety na koncie jedno poronienie 5tydz i jedno nieudane całkowicie. Obecnie jestem w trakcie badań. Moze ktoś spojrzeć i doradzić co się bierze przed transferem w przypadku takich mutacji...
Mam dokładnie ta sama mutacje.
Sprawdź sobie poziom homocysteiny, kwas foliowy, b12 i d3, d dimary i profil koagulacyjny i z tym do lekarza 🙂
U mnie wyszła podwyższona homocysteina i obniżona b12 przez mutacje, układ krzepnięcia Ok. Lekarz po przeanalizowaniu wyników po pierwszym nieudanym transferze zalecił witaminy :C , inozytol, q10, witamina e, b complex metylowany (ten z aliness), kwas foliowy metylowany, selen, cynk, d3, DHEA, acard 75 wieczorem.
Jak unormuje wszystko podchodzę do drugiego transferu z acard + zastrzyki (heparyna).
 
Mam dokładnie ta sama mutacje.
Sprawdź sobie poziom homocysteiny, kwas foliowy, b12 i d3, d dimary i profil koagulacyjny i z tym do lekarza 🙂
U mnie wyszła podwyższona homocysteina i obniżona b12 przez mutacje, układ krzepnięcia Ok. Lekarz po przeanalizowaniu wyników po pierwszym nieudanym transferze zalecił witaminy :C , inozytol, q10, witamina e, b complex metylowany (ten z aliness), kwas foliowy metylowany, selen, cynk, d3, DHEA, acard 75 wieczorem.
Jak unormuje wszystko podchodzę do drugiego transferu z acard + zastrzyki (heparyna).
i oczywiście b12 w końskich dawkach tez metylowane
 
reklama
Do góry