reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Mam na imię Natalia i jestem tutaj nowa. Może ktos podpowie? Podchodzimy po raz pierwszy do IVF. Stymulacja drugi dzień (krótki protokół z antagonista) dzisiaj 3 dzień cyklu a ja czuje się jakby to była końcówka okresu (lekkie plamienie) czy to normalne? Wcześniejsze cykle regularne, miesiączka 5 dni.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam na imię Natalia i jestem tutaj nowa. Może ktos podpowie? Podchodzimy po raz pierwszy do IVF. Stymulacja drugi dzień (krótki protokół z antagonista) dzisiaj 3 dzień cyklu a ja czuje się jakby to była końcówka okresu (lekkie plamienie) czy to normalne? Wcześniejsze cykle regularne, miesiączka 5 dni.
Witaj To całkiem normalne przynajmniej u mnie tak było w końcu przyjmujemy dużą dawkę hormonów więc organizm ma prawo reagować inaczej [emoji1745][emoji1745][emoji1745]
 
Cześć dziewczyny! Byłam dziś w swojej klinice dowiedzieć się, co i jak z moim podejściem do in vitro. Ile czasu zajmie, jakie badania muszę zrobić itp. Okazuje się, ze już w nadchodzącym cyklu mogę mieć swój pierwszy transfer 🤩 zlecono nam jedynie wykonanie podstawowych badań z krwi + u mnie marker z torbieli, która od lat mam na jajniku. Lekarz rozłożył wszystko na 5 wizyt, gdzie 5 to transfer. I powiem Wam, ze jestem teraz taka skołowana, że to już! Nawet nie wiem czy się cieszyć czy płakać 😱😳🙈
 
Dziewczyny w czwartek rano miałam punkcje, zaraz po miałam wizytę, na której poinformowano mnie ze pobrali 7komorek. Czy to dobry znak ze jeszcze nikt do mnie nie dzwoni?
 
reklama
Do góry