reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@evela. 6 Urodzinki ktoś ma hahaha 🎉🎊🎊💥 sto lat, sto lat śpiewam Ci ja 🎉🎊🎉🎊🎉😁 no to Kochana.. zdrówka Ci życzę, radości na co dzień oraz spełnienia Twojego największego marzenia 🤰🤰i pewnie to się ziści w tym roku 😘
Wszystkim pozostałym dziewczynom życzę powodzenia na wizytach i jak najlepszych wieści ✊✊✊
 
reklama
Hej! Hej!
Dziś już bardziej optymistycznie 😉 miałam ostatnie podglądanie jajek przed punkcją, punkcja w piątek. Mam około 15 dojrzałych komórek, o 23.00 dwa zastrzyki z Ovitrelle, czekam jeszcze na wyniki progesteronu i estradiolu. Ze względu na to, że to moja 3 punkcja, to do mrożenia pójdą wszystkie uzyskane embrionki.
 
Dziewczyny... powodzenia w dzisiejszym dniu❤️✊🙏Niech stanie się tak jak tego pragniemy!!!
@Evela.6 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🎊🎂🎁💐🍀Niech Twoje najważniejsze życzenie się spełni 😀Również dzisiaj celebruje ten dzień ponieważ jest również dniem moich urodzin 🤗🤗🤗
Jestem już po punkcji...wszystko ok. 3 komórki zostały pobrane. Teraz szaleją na szkiełku....mam nadzieję że chodź jedna zostanie ❤️Transfer jednak w sobotę co mnie cieszy bo bedzie mógł być przy mnie mąż ❤️
Trzymajcie się ciepło. Miłego dnia wszystkim🤗🤗🤗
 
Dziewczyny... powodzenia w dzisiejszym dniu❤️✊🙏Niech stanie się tak jak tego pragniemy!!!
@Evela.6 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🎊🎂🎁💐🍀Niech Twoje najważniejsze życzenie się spełni 😀Również dzisiaj celebruje ten dzień ponieważ jest również dniem moich urodzin 🤗🤗🤗
Jestem już po punkcji...wszystko ok. 3 komórki zostały pobrane. Teraz szaleją na szkiełku....mam nadzieję że chodź jedna zostanie ❤️Transfer jednak w sobotę co mnie cieszy bo bedzie mógł być przy mnie mąż ❤️
Trzymajcie się ciepło. Miłego dnia wszystkim🤗🤗🤗
A to się nam skryłaś😜
Wszystkiego najlepszego i dużo dzieciów 😊
 
Hej dziewczyny! Ja dziś miałam pierwsze genetyczne, jestem na początku 12 tc. Oczywiście myślałam że mi serce wyskoczy, mąż się zastanawiał czy dostanę zawału przed wizytą czy już po. Pani doktor stwierdziła, że nie widzi żadnych nieprawidłowości, ale na ostateczne wyniki czekam do poniedziałku. Trochę spadł mi kamień z serca i powoli zaczynam się cieszyć, że faktycznie będę mamą. Dziś mam jeszcze wizytę u mojego gina. Niestety mam słabe wyniki krwi i jakieś bakterie w moczu 😔
 
Strasznie mi przykro, że tyle musiałaś przejść 😢. Jesteś mega dzielną kobietą... Mam nadzieję że od tej pory już będzie tylko lepiej 😘
Myślę o Tobie często 😘
Ja przeszłam przez piekło ale wyrwałam Bogu za nogi 2 córkę .
A Ty przeszkas bardzo długa i ciężka drogę i jesteś w punkcie wyjścia .....
Ja czekam jeszcze na wynik biopsji macicy czy tam jakiegoś raka nie było .....
Po USG wątroba spuchnięta , płyn dalej w jamie brzusznej ( trochę mniej ) i tak powoli wracam do żywych ...... Chodź to będzie długi proces mówią .....
A co u Ciebie ?
 
Cześć dzielne staraczki😁nie było mnie tu 4 lata. Podglądam was od jakiegoś czasu. W skrócie o mnie... 4 lata temu jedna ciąża biochemiczna... W następnym cyklu się udało ale niestety w 22 tygodniu moja córeczka umarła. Trochę dochodziłam do siebie potem covid wstrzymał nas na rok a teraz wróciliśmy po nasze śnieżynki. 28 czerwca miałam transfer. Beta w 10 dpt 38 w 14 dpt 12☹️. Odstawiłam leki i czekam na @.mamy jeszcze 2 zarodki. Poradźcie mi proszę czy warto zrobić histeroktomie przed następnym transferem. Lekarka tak zasugerowała. Czy jakieś zrosty mogą powodować kłopoty w późniejszych tygodniach ciąży czy tylko utrudniają zagnieżdżenie? Amniopunkcja nie wykazała żadnych nieprawidłowości u córci. Lekarze twierdzą że mogło to być z tego powodu że byłam bardzo chora na wczesnym etapie ciąży. Serduszko biło wolniej. Ściskam was wszystkie mocno... Powodzenia!
 
reklama
Do góry