reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jakie zalecenia Ci dał skoro nie obstawia Cię lekarz ani sterydami ani accofilem?

@klarks bardzo mi przykro 😔jestem z Tobą serduchem ❤️❤️❤️ pamiętaj że masz jeszcze kropka w zanadrzu po którego musisz wrócić 😍❤️
Accofil tez dal ;) Zapisal i kazal grzecznie do mojego isc na histeroskopie a później accofil 2/3 ampulki co 3 dni od 3 dnia po transferze i encorton zaczynajac od 5 dnia przed transferem.
Jakbym nie robilam histeroskopii ze scratchingiem to moglabym accofil wlew ale nie mozna tego laczyc. A moj mowi, ze w zwiazku z tym, ze nie mialam nigdy histero to musimy zrobic. No oby tym razem sie udalo ✊
Dodatkowo nowenna codziennie ;)
 
Przykro mi 😪 kolejne trudne chwile przed Tobą, osobiście wzięłabym jeszcze ostatnią blastkę, a nad zmianą kliniki zdecyduj się po niej, chociaż nie znam Twojej historii, ile miałaś już wszystkich transferów, jaki problem, czy lekarz stara się pomóc, a nie odbębnić kolejny transfer bo to wszystko ma znaczenie podejmując swoją decyzję...
Teraz to był mój 2 transfer za pierwszym razem miałam transferowana 2 zarodki z 3 doby ale nie przyjęły się A inne przestały się rozwijać w 3 dobie później znów byłam stylizowana było chyba 8 komórek zaplodnionych ale żadne nie dotrwaly do 5 doby i mówili że to wina nasienia bo mąż ma fatalne parametry teraz po stymulacji pobrali 21 komórek z czego 6 oocytow zamrozili A z pozostałych uzyskaliśmy 2 blastocysty najwyższej klasy z czego teraz jedną straciliśmy lekarz mówił że to może być problem z komórkami bo teraz były komórki zapladniane nasieniem dawcy i z tego powstały 2 blastocysty ale jak zapytałam lekarza czy da się jakoś poprawić jakość komórek to powiedział że nie da się nic zrobić. Miałam też konsultacje immunologincza i badania genetyczne i jest wszystko okej
 
O matko 🤦‍♀️🤦‍♀️jakie kolejki😲, stanie od 2 w nocy? Czekanie po 5 godzin w kolejce? I to prywatnie.. A gdzie na to znalezc czas, nie mówiąc już o nerwach 🤢a to jakiś cudotwórca?
Powiem Ci ze Gosciu zna się na niepłodności . Jeśli chodzi o in vitro to rzeczywiście specjalista i zjeżdżają się do niego pary z całej Polski . Aleee żeby nie było tak kolorowo to i czytając opinie o nim i rozmawiając z babeczkami i w Tarnowie i w macierzyństwie to coraz bardziej idzie tylko w in vitro . W sensie ze jak się do niego zgłaszasz to odrazu na pierwszej wizycie proponuje in vitro - tak jakby mu się zabardzo nie chciało głębiej „grzebać“ , leczyć Cię tylko odrazu In vitro . Ale w tej dziedzinie podobno jest jednym z lepszych .
 
Mnie kochana odrazu opstawil lekami, przed pick-up miałam szczepienia na allomrl limfocytami męża, a przed transferem 5 dni wlew domacicznych z accofilu (fajna sprawa podają go do macicznie a zasysasz ustami i nosem 😁 Przybycień mi mówił że kobiety w Amsterdamie tak pala papierosy 😂) i od dnia wlewu 25ml accofilu co drugi dzień
kurcze mozs sie do niego zapisze na koniec roku o ile sie da jeszcze, mam.4 zarodki ale jak w parensie sie nie uda 2 razy to wtedy bym chciala gdzies przeniesc reszte a wiem ze do przybycienia sa chore terminy oczekiwania, dzwonie do macierzynstwa
 
reklama
Do góry