reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak Ja polecam MACIERZYŃSTWO w Krakowie Przybycień jest jednym z najlepszych w Pl lekarzy. Ale tam na pierwszą wizytę długo musiałabyś czekać szybciej będzie Ci dostać się do niego do Tarnowa na wizytę i z tamtad przekieruje Cię sam do swojej kliniki w Krakowie z przeniesieniem zarodka i oocytow też nie będziesz mieć problemu
Jestem z Tarnowa i wcale do niego się tu dostać nie jest łatwo . Pamietam w lutym jak dzwoniłam to mi w macierzyństwie powiedzieli ze do czerwca zapisy do niego są wstrzymane - za dużo ludzi . W Tarnowie z kolei raz w miesiącu jest rejestracja nowych pacjentek w tym ze na telefon nie ma szans się dodzwonić a babeczki stoją w kolejce już od 2 w nocy żeby się do niego dostać . Raz go zaczepiłam po znajomosci w Tarnowie żeby na mnie „luknął“ już po transferze byłam a poznaliśmy się w macierzyństwie to powiedział żebym przyszła na „monitoring“ . Przedemną było 27 babeczek za mną jeszcze 2 . Do godziny 19:30przyjął 15 pacjentek po czym wyszedł ze pracuje do 21 dziś i napewno nie przyjmie wszystkie Panie . Wysiedzialam się 4h -5h z pozostałymi babeczkami a i tak się nie załapaliśmy .🙈🤷🏼‍♀️.
 
Jestem z Tarnowa i wcale do niego się tu dostać nie jest łatwo . Pamietam w lutym jak dzwoniłam to mi w macierzyństwie powiedzieli ze do czerwca zapisy do niego są wstrzymane - za dużo ludzi . W Tarnowie z kolei raz w miesiącu jest rejestracja nowych pacjentek w tym ze na telefon nie ma szans się dodzwonić a babeczki stoją w kolejce już od 2 w nocy żeby się do niego dostać . Raz go zaczepiłam po znajomosci w Tarnowie żeby na mnie „luknął“ już po transferze byłam a poznaliśmy się w macierzyństwie to powiedział żebym przyszła na „monitoring“ . Przedemną było 27 babeczek za mną jeszcze 2 . Do godziny 19:30przyjął 15 pacjentek po czym wyszedł ze pracuje do 21 dziś i napewno nie przyjmie wszystkie Panie . Wysiedzialam się 4h -5h z pozostałymi babeczkami a i tak się nie załapaliśmy .🙈🤷🏼‍♀️.
O matko 🤦‍♀️🤦‍♀️jakie kolejki😲, stanie od 2 w nocy? Czekanie po 5 godzin w kolejce? I to prywatnie.. A gdzie na to znalezc czas, nie mówiąc już o nerwach 🤢a to jakiś cudotwórca?
 
Jeśli jesteś z Warszawy, mogę oddać całe pudełko accofilu... 7 ampułek...
Niestety mieszkam w Niemczech [emoji17]ale dziękuję bardzo!
Accofil 280zl 7 ampulek( refundacja na niego prysluguje jedynie przy nowotworach nas nie obejmuje) ovitrelle 130 zł, na Gonadol i menopur en miałam refundację i płaciłam za całość razem z Gonal-f i innymi około 600 zł więc nie wiem ile one kosztują bez a paragon już wyrzucilam
Dziękuję!

Ja właśnie byłam w mojej aptece w de, za wszystko muszę 1770 Euro zapłacić.
 
Dziewczyny wiem wiem wiem, że do wczoraj miałyscie ze mną spokój ale po wynikach, które odebrałam moja schizofreniczna natura daje o sobie znać 😖😟 pamiętacie jak wczoraj pisalam ze prog miałam 80 a wczoraj mi wyszedł 41?

1. Dobrym pomysłem jest żeby go badać jutro?
2. Biorę 900 mg dziennie czy zwiększyć go może? Lekasz mowil, że prog jest super...
3. Czy to możliwe, że jak dzień przed badaniem pominelam 300 mg w środkowej dawce na 900mg które biorę 3 razy dziennie to przez to mi wyszło mniej proga we krwi? Czy to możliwe?

Help kurde znowu mam depresję, tak bardzo się boje... było dobrze i znowu mnie wzielo :(
 
Zrobię jeszcze w piątek dziś nie dzwonię już do kliniki tylko w piątek zadzwonię i zapytam jaki plan jest ale zastanawiam się nad zmianą kliniki ja jestem z Krakowa możecie mi polecić jakąś dobrą klinikę. Obecnie jestem w gyncentrum w Krakowie mam jeszcze jedną blastocyste i 6 zamrożonych oocytow. Miałam już 3 stymulacje więc więcej stymulacji z refundacja leków mi się nie należy
Przykro mi 😪 kolejne trudne chwile przed Tobą, osobiście wzięłabym jeszcze ostatnią blastkę, a nad zmianą kliniki zdecyduj się po niej, chociaż nie znam Twojej historii, ile miałaś już wszystkich transferów, jaki problem, czy lekarz stara się pomóc, a nie odbębnić kolejny transfer bo to wszystko ma znaczenie podejmując swoją decyzję...
 
reklama
Dziewczyny wiem wiem wiem, że do wczoraj miałyscie ze mną spokój ale po wynikach, które odebrałam moja schizofreniczna natura daje o sobie znać 😖😟 pamiętacie jak wczoraj pisalam ze prog miałam 80 a wczoraj mi wyszedł 41?

1. Dobrym pomysłem jest żeby go badać jutro?
2. Biorę 900 mg dziennie czy zwiększyć go może? Lekasz mowil, że prog jest super...
3. Czy to możliwe, że jak dzień przed badaniem pominelam 300 mg w środkowej dawce na 900mg które biorę 3 razy dziennie to przez to mi wyszło mniej proga we krwi? Czy to możliwe?

Help kurde znowu mam depresję, tak bardzo się boje... było dobrze i znowu mnie wzielo :(
Bylo ,jest i bedzie.
Sluchaj lekarza!! Prg nie rosnie jak Beta,wiec nic ci to nie da,oprocz tego ze wpadniesz w jeszcze wiekszy stress,a w ciazy to nie za zdrowo🥺
Teraz sie pakuj i na dlugi spacer ,gdzie jest zielono,nie ma neta i jest cisza.
Jestes w ciazy,na dzien wczorajszy,dzisiejszy i kolejne 8 miesiecy.😊😊😊😊
 
Do góry