reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem dziś 11dpt, 5 dniowej blastki, od 6tego dnia testuje sikaczami (w nl nie można tak po prostu pójść na bete trzeba mieć skierowanie) 6 tego dnia nie pokazało nic potem bardzo blada kreseczka pojawiala się ale po czasie, dzis test rano niestety nic, lekarz kazał mi tu testowac dopiero 16dpt ale czuję się jak na okres, dzis rano odrobinę różowej krwi na papierze a potem brązowe plamienie więc chyba nic z tego :( , czy wy odstawialyscie progesteron od razu jak dostawialyscie okres? Czy brałyście dalej żeby dobry poziom utrzymywał się do następnego transferu?
 
Hej dziewczyny, u mnie już po owulacji. Byłam wczoraj i jeszcze nie pękł pęcherzyk ale dziś już na szczęście pękł. Nie zgodzili się na transfer dwóch blastek wiec chyba zdecyduje sie na dwa trzydniowe zarodki, chciałabym po prostu spróbować z dwójka bo zawsze to troszkę większe szanse. No i mam accofil przepisany wiec muszę go wziąć dzis, cała ampułkę ( 5 dni przed transferem) a potem 2/3 co trzy dni. Potem zobaczymy z morfologia jak idzie. Bałam się tego accofilu ale rozmawiam z @Aduś16 i mnie uspokoiła. Rozmawiałam tez z D. Sydorem i on mówi, ze to naprawdę niewielkie dawki i ten lek jest stosowany u pacjentów po chemii na przykład, ale w zdecydowanie większych dawkach. Accofil jest naturalnie u nas w organizmie produkowany, to czynnik wzrostu a nam pomaga wytwarzać np.trofoblast, łożysko i pomaga w implantacji. Wiec już się nie boje :)
 
Dziewczyny jak te wyniki ?
Powinny być wyższe niższe ? Są dobre do ivf?
Czy raczej będą potrzebne sterydy ? 🤔
 

Załączniki

  • IMG_2829.jpg
    IMG_2829.jpg
    481,1 KB · Wyświetleń: 79
Jak sobie dajesz radę kochana? ❤️
Wiesz, ja jestem trochę psychiczna 🥴 Jeszcze łzy dobrze nie obeschły po wczoraj a ja już umówiłam wizytę na poniedziałek do nowej kliniki. Mam wrażenie, że jak przestanę działać to się kompletnie załamię, dlatego nie mogę jeszcze powiedzieć stop.
Ale teraz wszystko zrobię jak trzeba, poprzedzone wszystkimi badaniami. Już nie dam sobie wcisnąć, że czegoś nie trzeba
 
reklama
Do góry