reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz, ja jestem trochę psychiczna 🥴 Jeszcze łzy dobrze nie obeschły po wczoraj a ja już umówiłam wizytę na poniedziałek do nowej kliniki. Mam wrażenie, że jak przestanę działać to się kompletnie załamię, dlatego nie mogę jeszcze powiedzieć stop.
Ale teraz wszystko zrobię jak trzeba, poprzedzone wszystkimi badaniami. Już nie dam sobie wcisnąć, że czegoś nie trzeba
I bardzo dobrze! Jesteś ciagle w grze i tak trzymać, trzeba działać! Jakie teraz będziesz robić badania, jakich Ci brakuje m? i co to za klinika?
 
reklama
I bardzo dobrze! Jesteś ciagle w grze i tak trzymać, trzeba działać! Jakie teraz będziesz robić badania, jakich Ci brakuje m? i co to za klinika?
Invicta. Szukałam czegoś z dobrym dojazdem i blisko lotniska. Muszę zrobić przede wszystkim histeroskopię i immunologię. Co do reszty to się okaże.
Zobaczymy tylko, czy znowu nie usłyszę że jestem za stara i że w grę wchodzi tylko KD albo AZ, bo jeśli tak to AZ zrobię w Pradze.
 
Wiesz, ja jestem trochę psychiczna 🥴 Jeszcze łzy dobrze nie obeschły po wczoraj a ja już umówiłam wizytę na poniedziałek do nowej kliniki. Mam wrażenie, że jak przestanę działać to się kompletnie załamię, dlatego nie mogę jeszcze powiedzieć stop.
Ale teraz wszystko zrobię jak trzeba, poprzedzone wszystkimi badaniami. Już nie dam sobie wcisnąć, że czegoś nie trzeba
Kochana gdzie do jakiej kliniki? Nie wiem gdzie Ty mieszkasz w PL ale wiem od dziewczyn że Przybycien tez jest skuteczny przy trudnych przypadkach i przed tes bada immunologie, niby podobne badania co Paśnik i wtedy transfer tez od razu z lekami immuno...
 
Invicta. Szukałam czegoś z dobrym dojazdem i blisko lotniska. Muszę zrobić przede wszystkim histeroskopię i immunologię. Co do reszty to się okaże.
Zobaczymy tylko, czy znowu nie usłyszę że jestem za stara i że w grę wchodzi tylko KD albo AZ, bo jeśli tak to AZ zrobię w Pradze.
A która Invicta ? Tylko ze oni z immunogii leczą tylko Intralipidem i sterydem.. za to mają bardzo dobre laboratorium i embriologow i procedury embriologicznr a to duży plus, przynajmniej Gdańska Invicta... Ja miałam beznadziejne AMH I slabo na stymulacje zareagowałam w wieku 37 lat i nikt mi tam o KD nawet nie napomknął..
 
Kochana gdzie do jakiej kliniki? Nie wiem gdzie Ty mieszkasz w PL ale wiem od dziewczyn że Przybycien tez jest skuteczny przy trudnych przypadkach i przed tes bada immunologie, niby podobne badania co Paśnik i wtedy transfer tez od razu z lekami immuno...
Ja kujawsko-pomorskie więc zdecydowanie za daleko do Przybycienia a mam już dosyć podróżowania w dobie pandemii 😉
Idziemy do Invicta bo już tam kiedyś byliśmy tylko do innego lekarza.
Podjęłam decyzję i na razie nie chcę więcej szukać, to szukanie właśnie najbardziej mnie dobija.
 
Ja kujawsko-pomorskie więc zdecydowanie za daleko do Przybycienia a mam już dosyć podróżowania w dobie pandemii 😉
Idziemy do Invicta bo już tam kiedyś byliśmy tylko do innego lekarza.
Podjęłam decyzję i na razie nie chcę więcej szukać, to szukanie właśnie najbardziej mnie dobija.
Kochana która Invicta ? Ja w Gdańskiej mialam 5 stymulacji i znam ich tam dobrze 😉 wiec jeśli to ta sama to pytaj
 
Mam do Was pytanie ...wiem że nie dotyczy in vitro, ale myślę że któraś z Was mi coś napiszę ... A więc miesiąc temu byliśmy z mężem w ośrodku adopcyjnym ...hmmm wtedy to ja byłam taka szczęśliwa ...dzieci i wielka radość 🥰
Kurcze teraz nie wiem co o tym myśleć czy adopcja ma sens ...co myślicie o adopcji dziecka ...tylko proszę nie zlinczujcie mnie ...😱pytam bo Wy jesteście super babki
Naprawdę wyczerpalas już wszelkie możliwości? Wiesz że los płata figle i może być tak że zaadoptujecie i zajdziesz w ciążę? Co na to wszystko mąż? Trzeba przemyśleć wszelkie ewentualności bo dziecko to nie zabawka. Jeśli jesteście gotowi to oczywiście. Skoro tak to kochacie dzieci to myślę że byłyby z wami szczęśliwe :)
 
reklama
Do góry