reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja kujawsko-pomorskie więc zdecydowanie za daleko do Przybycienia a mam już dosyć podróżowania w dobie pandemii 😉
Idziemy do Invicta bo już tam kiedyś byliśmy tylko do innego lekarza.
Podjęłam decyzję i na razie nie chcę więcej szukać, to szukanie właśnie najbardziej mnie dobija.
Ja też kujawsko pomorskie :) idziesz do Invicta Bydgoszcz? Ja tam bylam
 
reklama
Ja kujawsko-pomorskie więc zdecydowanie za daleko do Przybycienia a mam już dosyć podróżowania w dobie pandemii 😉
Idziemy do Invicta bo już tam kiedyś byliśmy tylko do innego lekarza.
Podjęłam decyzję i na razie nie chcę więcej szukać, to szukanie właśnie najbardziej mnie dobija.
Do jakiego lekarza się zapisałas w Invicta ?też tam jestem 😊
 
Naprawdę wyczerpalas już wszelkie możliwości? Wiesz że los płata figle i może być tak że zaadoptujecie i zajdziesz w ciążę? Co na to wszystko mąż? Trzeba przemyśleć wszelkie ewentualności bo dziecko to nie zabawka. Jeśli jesteście gotowi to oczywiście. Skoro tak to kochacie dzieci to myślę że byłyby z wami szczęśliwe :)
Nie ...teraz próbuje jeszcze ivf zobaczymy co z tego bedzie ...może ten Acoffil pomoże i heparyna plus biopsja endometrium
ale rozważam różne za i przeciw 🤔 a mąż jest pierwszy do adopcji ja niestety mam mieszane uczucia dlatego do podjęcia decyzji warto zasięgnąć opinii innych
 
i czym to zbić ?
Takie małe różnice nawet lekarz rodzinny może zbić tabletami np eutyrox lub letrox zalezy
więc spokojnie to nie są wyniki jakieś z kosmosu
A kto Ci zlecał to badanie ? Też mam niedoczynność ale u mnie to dopiero ona potrafi dać popalić (tarczyca ) wiem że przy ciąży lepiej mieć poniżej 1 albo 1.5 już na maxa
 
Kochana która Invicta ? Ja w Gdańskiej mialam 5 stymulacji i znam ich tam dobrze 😉 wiec jeśli to ta sama to pytaj
Do Gdyni, bo spodobało mi się podejście lekarki naszej @Evela.6
Proszę, nie namawiajcie mnie na innego lekarza, bo nie mam na to siły i czasu. Dla mnie lekarze w klinikach niepłodności to banda bezdusznych biznesmenów.
Mam dosyć lekarzy facetów, chcę w końcu porozmawiać z kobietą i usłyszeć jej zdanie.
Decyzja zapadła. W poniedziałek się okaże, czy znalazłyśmy nić porozumienia
 
Miałam dwa transfery, pierwszy 2 zarodki świeżo po punkcji i w kwietniu kolejny transfer 1 zamrożonego zarodka. Niestety bez efektów. Wszystko szło dobrze dopóki nie dochodziło do testowania bety. Wyniki badań też nie wydawały mi się tragiczne, prócz mojego amh. Pomimo niskiego amh wynik stymulacji chyba nie był najgorszy no miałam pobranych 9 komórek, ale ostatecznie 3 zarodki 3 dniowe udało się wyhodować. Embriolog też powiedział, że zarodki są ładne i dobrze rokują, ale gwarancji nigdy nie ma. No i się nie udało :( zastanawiam się co jeszcze prócz diety może mi pomóc. Na pewno przed kolejna procedura zrobię dodatkowe badania.
Przede wszystkim hodowla do blastocysty.
My mieliśmy 12 pięknych zarodków w 3 dobie, do 5 nie przetrwał żaden. Moim zdaniem transfer w 3 dobie to nabijanie kasy i niepotrzebne dawanie nadzieji.
Ale według niektorzych, warunki w macicy są lepsze niż pożywka w laboratorium.
 
Do Gdyni, bo spodobało mi się podejście lekarki naszej @Evela.6
Proszę, nie namawiajcie mnie na innego lekarza, bo nie mam na to siły i czasu. Dla mnie lekarze w klinikach niepłodności to banda bezdusznych biznesmenów.
Mam dosyć lekarzy facetów, chcę w końcu porozmawiać z kobietą i usłyszeć jej zdanie.
Decyzja zapadła. W poniedziałek się okaże, czy znalazłyśmy nić porozumienia
Super 🥰 że podjęłaś taką decyzję ...Rób tak jak Ci mówi serce ✊✊✊
 
reklama
Przede wszystkim hodowla do blastocysty.
My mieliśmy 12 pięknych zarodków w 3 dobie, do 5 nie przetrwał żaden. Moim zdaniem transfer w 3 dobie to nabijanie kasy i niepotrzebne dawanie nadzieji.
Ale według niektorzych, warunki w macicy są lepsze niż pożywka w laboratorium.
Ja mialam podane 2 zarodki z 3 doby i jeden z nich konczy w moim brzuchu juz 32 tydzien.Dlatego uwazam ze warto podac zarodki w 3 dobie
 
Do góry