reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak zwykle profesjonalny wykład, lubię czytać Twoje posty 😊
Jak się czujesz? Dziewczyny mocno kopią?
kopią:-) ale dzisiaj dały mi popracować trochę:-) ogółem to wit. b12 bardzo poszła w dół i biorę ogromne ilości:p ale to chyba ta moja mutacja mthfr daje o sobie znac. Ja jeszcze mięsa nie lubię... teraz jem wołowinę itp, ale nie lubię tfu tfu....A jak u Ciebie? Na jakim etapie jestes??
 
Trzymam kciuki za Wszystkie działające teraz, powodzenia Dziewczyny. Ja wstrzymuję się że stymulacją na razie jednak, bo wracam do pracy nie długo. Przemyślelismy z mężem i poczekamy aż wszystko się uspokoi z covidem trochę, bo tu na razie z podróżowaniem dalej nie wiadoma. Mam więcej czasu na przygotowanie, biegam, ćwiczę, jem zdrowo, oby było mi wynagrodzone 😉🙏 będę zaglądać i kibicować kochane 😘
 
reklama
Do góry