reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry,
U mnie ładny i słoneczny dzień się zapowiada.
Czytam Was regularnie, ale jakoś nie mam siły czasem pisać. Myślałam, że walka o rodzeństwo będzie troszkę mniej emocjonującą, a tu ten 2 nieudany transfer mnie podłamał. Trochę sie tu wydarzyło ostatnio.
@kate_p7 gratulacje, że dziewczynki lsdnoe rosną.
Wszystkim innym gratulacje pozytywnych wiadomości.
Ja obmyślam plan leczenia i powiedzcie mi jak wpłynąć, żeby facet zmienił swoje nawyki, mamy problem z nasieniem, a mąż żyje bardzo niezdrowo. Nie mam siły do niego.
Pytanie co lepsze czy zrzędząca żona czy jednak niezdrowy tryb życia? Pytanie co to oznacza? Można zastosować „ obejście” dawać witaminy l- karnityna powoduje chudnięcie i regulacje glukozy. Do tego dodać mu morwe do picia :p i cukier opanujesz. Jak pije alkohol to suplementy z witaminami z grupy B albo salfazin jest lepszy. Palenie kategorycznie odradzam. No, ale nie zyjemy w idealnym świecie i nałogi są.. to niech zredukuje chociaż. Nie chce uprawiać sportu to możecie uprawiać sport łóżkowy :-) każdy radzi sobie jak umie. Wielu mężczyzn ma problem z odstawieniem wszystkiego przed procedurą. Kobiety tez, stress jest ogromny.
 
Dziewczyny przy którym razie udało Wam się zajść w ciążę? Czy któraś próbowała np 6 razy i za tym 6 czy 7 było powodzenia?
Zdefiniuj 6,7 raz 6,7 transfer czy 6-7 procedura. Były takie osoby na tym forum, gdzie dopiero pełna 6 procedura kończyła się urodzeniem :-) Ja miałam za sobą procedurę w której miałam 5 zarodków i żadnej ciąży. Potem podeszłam do kolejnej procedury i pierwszy transfer udany.
 
Pytanie co lepsze czy zrzędząca żona czy jednak niezdrowy tryb życia? Pytanie co to oznacza? Można zastosować „ obejście” dawać witaminy l- karnityna powoduje chudnięcie i regulacje glukozy. Do tego dodać mu morwe do picia :p i cukier opanujesz. Jak pije alkohol to suplementy z witaminami z grupy B albo salfazin jest lepszy. Palenie kategorycznie odradzam. No, ale nie zyjemy w idealnym świecie i nałogi są.. to niech zredukuje chociaż. Nie chce uprawiać sportu to możecie uprawiać sport łóżkowy :-) każdy radzi sobie jak umie. Wielu mężczyzn ma problem z odstawieniem wszystkiego przed procedurą. Kobiety tez, stress jest ogromny.
Też o tym myślałam, może podstępem?, w sensie jak lubi burgery to zrobic mu fajne w domu z dobrej jakości mięsa,, zamiast salaty przemycić swiezy szpinak może jakieś avokado albo jakieś inne dobre skladniki, ryz z brokuła i kalafiora z fajnym sosem jest też całkiem spoko, albo spaghetti z cukini, wiem że to łatwo się mówi niektórym facetom ciężko cokolwiek wcisnac,
Hehe a tak jak Kate wyżej napisała może to tez cały stres sprawia że trudno odstawić papierosy, każdy sobie próbuje inaczej radzić z emocjami a e-papierosy są też tak szkodliwe na nasionka?
 
Tez bym tak miała, słaby ze mnie kierowca, tzn może bardziej niedoswiadczony;) nie myśl o tym za dużo na pewno będzie dobrze
Ja lubię jeździć, nie boję się... Ogólnie chyba dobry kierowca zemnie ale panicznie boję się autostrady 😱😱😱🙈 to jest moja pięta achilesa🙈 ogólnie mogła bym wsiąść w auto i pojechać na drugi koniec polski... Byle by nie było autostrad po drodze 🤣🤣🤣🤣🙈 po 3 miesiącach jak odebrałam prawo jazdy zrobiłam sobie wycieczkę 150 kilometrową. W góry pojadę bez problemu... Ale nie autostrada 🙈
 
Też o tym myślałam, może podstępem?, w sensie jak lubi burgery to zrobic mu fajne w domu z dobrej jakości mięsa,, zamiast salaty przemycić swiezy szpinak może jakieś avokado albo jakieś inne dobre skladniki, ryz z brokuła i kalafiora z fajnym sosem jest też całkiem spoko, albo spaghetti z cukini, wiem że to łatwo się mówi niektórym facetom ciężko cokolwiek wcisnac,
Hehe a tak jak Kate wyżej napisała może to tez cały stres sprawia że trudno odstawić papierosy, każdy sobie próbuje inaczej radzić z emocjami a e-papierosy są też tak szkodliwe na nasionka?
E. . nie wiem co napisać. Jeśli poprosiłam męża aby nie pił alkoholu na 3 miesiące przed procedura to nie było innej opcji. Ja nie piję już jakieś 4 lata albo dłużej, a lubię sobie czasem dać czadu na imprezie 😜 przed ciążą nie piłam dwa lata, ciąża plus karmienie piersią dwa lata. Bez przesady, mężczyźni to nie dzieci, ......brrrr znów się nakręcam. Przepraszam ale zawsze mnie to irytuje i zastanawia dlaczego mężczyzn traktuje się jak lekko opóźnionych umysłowo 😂😂😂
 
Ja lubię jeździć, nie boję się... Ogólnie chyba dobry kierowca zemnie ale panicznie boję się autostrady 😱😱😱🙈 to jest moja pięta achilesa🙈 ogólnie mogła bym wsiąść w auto i pojechać na drugi koniec polski... Byle by nie było autostrad po drodze 🤣🤣🤣🤣🙈 po 3 miesiącach jak odebrałam prawo jazdy zrobiłam sobie wycieczkę 150 kilometrową. W góry pojadę bez problemu... Ale nie autostrada 🙈
Jedź drogą krajową, pomiń autostradę, zrobisz sobie wycieczkę krajoznawczą, teraz nie powinno być tłoczno w końcu dużo ludzi pracuje online. Będzie dobrze, dasz radę.
 
Ja lubię jeździć, nie boję się... Ogólnie chyba dobry kierowca zemnie ale panicznie boję się autostrady 😱😱😱🙈 to jest moja pięta achilesa🙈 ogólnie mogła bym wsiąść w auto i pojechać na drugi koniec polski... Byle by nie było autostrad po drodze 🤣🤣🤣🤣🙈 po 3 miesiącach jak odebrałam prawo jazdy zrobiłam sobie wycieczkę 150 kilometrową. W góry pojadę bez problemu... Ale nie autostrada 🙈
Autostrada jest najprostsza do prowadzenia samochodu...
 
reklama
Do góry