reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny chyba mi już na głowę siadło bo czekam na okres jak nigdy 🤪😂. Jaram się jak świece na roratach i podniecam faktem ze daj Panie Boże w maju będę już w dwupaku 🙏🏻. To mój pierwszy raz i wiem ze mogę dostać porządnie po dupie ale póki co jestem mega pozytywnie nastawiona ❤️. Tymczasem u nas dziś tak waliło słoneczkiem że po 30 min na balkonie mam opalony dekolt ramiona i twarz 🙈❤️ - łykam witaminie d gdzie się da (ostatnio miałam 29 a norma od 30) . Przesyłam wam mnóstwo siły energii i słoneczka ❤️.
Trzymam kciuki, żeby się udało maju być w dwupaku😀
 
reklama
Dziękuję za wszystkie kciuki i pozytywne myśli, właśnie dzwonili z laboratorium i powiedzieli że póki co 3 z 3 pobranych zapłodniły się i rozwijają ok, mam transfer zaplanowany na wtorek 13.04 o godz 12:00 (proszę dopiszcie do kalendarza i trzymajcie dalej kciuki) jutro mam jeszcze dzwonić do kliniki czy nic się nie zmieniło bo zawsze mogą jutro last minute robić w 3 dniu jakby nie rokowały dobrze....
Ja czekam na telefon [emoji33][emoji33][emoji33]
 
Trzymam kciuki, do mnie też mają dzwonić jak idzie moim komoreczkom i czy dzis czy wtorek
O której mają dzwonić?
Do mnie właśnie dzwonili że oczywiście nie mogą zagwarantować ze będą do dnia 5tego się rozwijać ale póki co wyglądają dobrze, transfer dzień 5 wtorek o 12, dziewczyny jakie rady co do odżywiania? Ananas to wiem, coś jeszcze polecacie?
 
O której mają dzwonić?
Do mnie właśnie dzwonili że oczywiście nie mogą zagwarantować ze będą do dnia 5tego się rozwijać ale póki co wyglądają dobrze, transfer dzień 5 wtorek o 12, dziewczyny jakie rady co do odżywiania? Ananas to wiem, coś jeszcze polecacie?
Jedna z dziewczyn pisała o Avocado. Ja tam pilam i jadlam ananasa... Raz się udało na chwilę (8tygoni) a drugim razem biochemiczna... Cos w tym musi być 😍
 
Dziewczyny ale mam stresa przed jutrem 🙈 Pierwszy raz jade sama do lekarza 😱😱😱😱😱 chyba się już stresuje 😱😱😱😱🙈 bardziej boje się podróży niż samej wizyty chyba 🙈🙈🙈🙈
 
reklama
Do góry