reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi mówiono ,żeby potwierdzić obraz z USG i czy nie zagraża hiperstymulacja . Ale jak widzisz ,każda klinika prowadzi pacjenta inaczej ,a inaczej nie znaczy ,że gorzej .Także bez stresu i trzymam ogromne ✊✊za jutrzejsze jajeczka 😉
Ok, mi odkąd sprawdzili amh nie grozila raczej hyper, może dlatego nie sprawdzali ,to prawda trzeba miec trochę zaufania... dziękuję :)
 
O kurcze no to wiele już przeszłaś... U mnie pierwszy transfer, mrożony, podane dwa zarodki, cykl sztuczny został mi jeszcze 1 zarodek. Dodatkowo mam zamrożonych 6 komórek jajowych. Ogólnie starania od 4 lat. 1 próba inseminacji, nieudana zresztą...
U mnie podobnie, starania od 4 lat. Prawie trzy w klinikach. Aaa o inseminacjach nawet nie wspomniałam, były dwie. A dlaczego podane miałaś od razu dea zarodki? U mnie podany jeden i zostały jeszcze dwa❄❄
 
Dziewczyny, brałam acard 75 ale pojawiły się znów plamienia ( dokładniej takie strzępki grubości włosa w kolorze brązowym i jasnoróżowym oraz delikatne plamienie w kolorze rdzawym - wszystko widoczne tylko na papierze) No i mam znow problem z tym acardem. Lekarka mówi żeby od 10 tyg zacząć brać ( dzisiaj 9+4) a ja znów się boje żeby sytuacja się nie powtórzyła znowu. Odstawiłam w pt (po 2 dniach) i dzisiaj nie było już nic na papierze, tak się tylko zastanawiam skąd się biorą te plamienia: czy podrażnienie po progesteronie czy coś gorszego. Podczas ostatniej wizyty pani dr powiedziała ze nie ma żadnego krwiaka itp i wszystko ok. Pytanie do Was:
włączyć acard ?
Wskazania są bo lat 37, ciąża bliźniacza i trochę za wysokie bmi
Boje się nie brać i boje się brać 🙄
 
U mnie podobnie, starania od 4 lat. Prawie trzy w klinikach. Aaa o inseminacjach nawet nie wspomniałam, były dwie. A dlaczego podane miałaś od razu dea zarodki? U mnie podany jeden i zostały jeszcze dwa❄❄
hej widzs ze podchodzisz na naturalnym cyklu, ja tez bym tak chciala podrjsc w czerwcu. czy wtrdy sie bierze jakies hormony? ile przygotowanie trwa?
 
Lekarz dał wybór więc zdecydowaliśmy się na dwa [emoji3531][emoji3531]Było cudownie gdyby dwa ze mną zostały, aczkolwiek będę szczęśliwa jak zostanie chociaż jeden...
U mnie podobnie, starania od 4 lat. Prawie trzy w klinikach. Aaa o inseminacjach nawet nie wspomniałam, były dwie. A dlaczego podane miałaś od razu dea zarodki? U mnie podany jeden i zostały jeszcze dwa[emoji300][emoji300]
 
hej widzs ze podchodzisz na naturalnym cyklu, ja tez bym tak chciala podrjsc w czerwcu. czy wtrdy sie bierze jakies hormony? ile przygotowanie trwa?
Hej, w sumie przygotowanie to czas do owulacji, nie brałam żadnych leków. Monitorowanie odpowiedniego dnia owulacji. Pięć dni później transfer( u mnie blastocysta 5 dniowa).Od czasu owulacji otrzymałam duphaston i luteine 2x1. Więc dawka mała. Otrzymałam również zastrzyki przeciwzakrzepowe. W porównaniu z cyklem sztucznym to bardzo mało leków.
 
Hej, w sumie przygotowanie to czas do owulacji, nie brałam żadnych leków. Monitorowanie odpowiedniego dnia owulacji. Pięć dni później transfer( u mnie blastocysta 5 dniowa).Od czasu owulacji otrzymałam duphaston i luteine 2x1. Więc dawka mała. Otrzymałam również zastrzyki przeciwzakrzepowe. W porównaniu z cyklem sztucznym to bardzo mało leków.
ja mialam 2 stymulcje, w styczniu i marcu i powiem Ci ze sie to odbilo na moim zdrowie, teraz mi wlosy strasznie wypadaja dlatego chce do transferu zminimalizowac ilosc hormonow, z tego co czytalam skutecznosc jest jak przy sztucznym. kiedy robusz bede?
 
reklama
Do góry