reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czy któraś z Was to ogarnia ?
Za co te ANA są odpowiedzialne ? 🙈😱bo ja juz się gubię 😫
 

Załączniki

  • IMG_2655.jpg
    IMG_2655.jpg
    578,1 KB · Wyświetleń: 57
reklama
@Biedroneczka28 ✊✊✊za udany transfer
Ja miałam podawane 2 ale tylko dlatego ze dwa się rozwinęły i były dobre.
Lekarz podpowiadał ze może chociaż jeden się utrzyma jeśli któryś będzie słabszy. Niestety w moim przypadku nie wyszło.
Choć w późniejszym czasie wyszły po prostu inne rzeczy trombofilia IO podejrzenie endometriozy :/
 
Zawsze jest ryzyko nawet przy jednym zarodku ja bym wzięła dwa te słabe a ten dobry bym zostawiła
Niestety zrobiłam inaczej został mi tylko ten słabszy i muszę dorobić Zarodki
A jak coś zawsze zostanie ci ten dobry na potem takie moje zdanie lecz ja jestem też po 1 nieudanym
Tu są dziewczyny co lepiej się znają
Wyrazam tylko swoje zdanie i moje decyzję jeśli chodzi o mój następny też wezmę dwa i też pewnie tak jak Tobie doradzam
Wszystko zależy jakie będą zarodki z następnej punkcji
Slyszalam też że te słabsze zarodki działają cuda wszystko zależy od szczęścia
Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź.. Chyba już wiem co zrobić :)
 
Dziękuję! Rozumiem, wiem też że dużo zależy od szczęścia...

@Biedroneczka28 [emoji110][emoji110][emoji110]za udany transfer
Ja miałam podawane 2 ale tylko dlatego ze dwa się rozwinęły i były dobre.
Lekarz podpowiadał ze może chociaż jeden się utrzyma jeśli któryś będzie słabszy. Niestety w moim przypadku nie wyszło.
Choć w późniejszym czasie wyszły po prostu inne rzeczy trombofilia IO podejrzenie endometriozy :/
 
Cześć, zaglądam co jakiś czas na Wasze forum. Podchodzę do drugiej procedury. Mamy trzy zarodki prawidlowe po pgd. Dziś wizyta, lekarz ustalił termin transferu na 7 kwietnia. Cykl naturalny. Czy komuś się udało po cyklu naturalnym zajść w ciążę?
 
Czy któraś z Was to ogarnia ?
Za co te ANA są odpowiedzialne ? 🙈😱bo ja juz się gubię 😫
one atakują różne komórki ale ten wynik jest OK ja mialam coś koło 1:400 i było w normie, bo to niskie miano. Wydałam 3 stówy u genetyka by wiedzieć,że OK :D

Mogą być też wynikiem innych chorób autoimmunologicznych.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja już się tu wszystkich o wszystko wypytalam chyba hehe ale warto wiedzieć jeszcze osobiste opinie :) mam bliską znajoma którą Augustyniak prowadził i od razu zaszła i niedługo rodzi więc nie narzeka ale jak tu narzekać skoro wszystko poszło gładko... ;) właśnie wiem... te badania. Ale w okolicy to jedyna klinika tak blisko nas a nie chciałabym sama ciągle jeździć np do Gdańska, a tak to tylko pickup i transfer tam a po za tym tylko Bydgoszcz. Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie, jest mega miły na każde pytanie odpowiada ale te położne hmm dla mnie mało profesjonalne
Dla nich to pewnie rutyna. Lekarz faktycznie miły i widać że to lubi 😀 dla mnie to też plus, że większość rzeczy jest w Bydgoszczy, bo do Bydzi mam 80km a co tu mówić o Gdańsku 🤔 i jak wrażenia po pierwszej wizycie. Co ci mówił
 
Do góry