reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No kurcze...ja też wkładam cześć do zmywarki, ale zajmuje mi ze wszystkim z 2 godziny 🤷‍♀️ dobra jesteś 👍 a tak w ogóle to jedynej rzeczy, z prac domowych, której nie cierpię jest mycie lodówki z zamrażarką 😠😠
Jak ładnie wstawisz szyby na dół to wszystkie wchodzą a te duperele póki na góre to co tu myć? Tylko tą lodówkę :) (20 min roboty) i szufladę jedną ;) (10 min. roboty) to na co tu kurczaczek 2 h?

No zamrażalnika nie licze :p bo go nie ruszam ;) Jak zwalnia mi sie szuflada tzn jest mniej dupereli to też wstawiam do zmywary i dokładam do cyklu (który i tak wstawiam naczynia) po jednej ;) Dzięki temu w zamrażarce zawsze są 2 szuflady i nie trzeba czekać aż będzie puste o :p Rozmrażam na zimę :p albo przed latem - zależy od weny.
 
Jak ładnie wstawisz szyby na dół to wszystkie wchodzą a te duperele póki na góre to co tu myć? Tylko tą lodówkę :) (20 min roboty) i szufladę jedną ;) (10 min. roboty) to na co tu kurczaczek 2 h?

No zamrażalnika nie licze :p bo go nie ruszam ;) Jak zwalnia mi sie szuflada tzn jest mniej dupereli to też wstawiam do zmywary i dokładam do cyklu (który i tak wstawiam naczynia) po jednej ;) Dzięki temu w zamrażarce zawsze są 2 szuflady i nie trzeba czekać aż będzie puste o :p Rozmrażam na zimę :p
U mnie cała zabawa trwa naprawdę 2h, po pierwsze z zamrażarki trzeba powynosić produkty, wywalić stary lód 😁 umyć ręcznie pojemniki, te w lodówce też. Półki wkładam do zmywarki lecz każda z nim ma z przodu i z tyłu nakładki plastikowe, co prawda lądują one również do zmywarki ale nie do końca są wysuszone, więc wkurzona muszę je ręcznie dosuszać, a jest ich trochę 😜potem wkładanie produktów i cała zabawa kręci się 2h 😂
 
Hej dziewczynki :) Byłam u lekarza, potwierdzony transfer na 6 kwietnia! Tylko nie wiem co zrobi, bo lekarz kazał zadecydować czy 1 zarodek czy 2... I nie wiem :( co sądzicie?
Jak nie masz przeciwskazań i chcesz w razie co bliźniaki to weź dwa
ja brałam i w następnych też będę brała marzą mi się bliźniaki
A zawsze chodź weźmiesz dwa to może zostać jeden
Moja myśl to tylko 2 zarodki jakos tak się nastawiłam ❤️🥰a w życiu niczego nie zaplanujesz
 
Jak nie masz przeciwskazań i chcesz w razie co bliźniaki to weź dwa
ja brałam i w następnych też będę brała marzą mi się bliźniaki
A zawsze chodź weźmiesz dwa to może zostać jeden
Moja myśl to tylko 2 zarodki jakos tak się nastawiłam [emoji3590][emoji3059]a w życiu niczego nie zaplanujesz
Właśnie też chciałam.. Ale słyszałam że takie ciążę wiążą się z ryzykiem i tego się obawiam :(
 
reklama
Właśnie też chciałam.. Ale słyszałam że takie ciążę wiążą się z ryzykiem i tego się obawiam :(
Zawsze jest ryzyko nawet przy jednym zarodku ja bym wzięła dwa te słabe a ten dobry bym zostawiła
Niestety zrobiłam inaczej został mi tylko ten słabszy i muszę dorobić Zarodki
A jak coś zawsze zostanie ci ten dobry na potem takie moje zdanie lecz ja jestem też po 1 nieudanym
Tu są dziewczyny co lepiej się znają
Wyrazam tylko swoje zdanie i moje decyzję jeśli chodzi o mój następny też wezmę dwa i też pewnie tak jak Tobie doradzam
Wszystko zależy jakie będą zarodki z następnej punkcji
Slyszalam też że te słabsze zarodki działają cuda wszystko zależy od szczęścia
 
Do góry