reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dokładnie w 14 dpt miałam:
B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG)488.0_mIU/ml
Wiec prawie tyle samo. A wtedy były jeszcze bliźniaki. Transfer udany, obecnie 27 tc leci.
GRATULUJĘ !! ❤️
Pamiętaj, ze to przyrost jest ważny a nie konkretna ilosć. To Twoja pierwsza beta?
Tak pierwsza
Ooo bliźniaki były by moim marzeniem :*

Będę prosić na kolanach aby podali szybciutko wynik w sobotę
 
a wiesz ile lat miala dawczyni? wydaje mi sie ze jakies powinny byc ok, chyba rzadko sie zdarza zeby wszystkie niepoprawne :(
32... A mój mąż ma bardzo słabe nasienie... Aż dziwne że się tyle zapłodniło... Z 13 komórek 9 się zapłodniło i 7 doszło do blastki... Moje obie komórki dojrzałe też się zapłodniły...
 
32... A mój mąż ma bardzo słabe nasienie... Aż dziwne że się tyle zapłodniło... Z 13 komórek 9 się zapłodniło i 7 doszło do blastki... Moje obie komórki dojrzałe też się zapłodniły...
to mloda 32 lata, a jak to jest z plemnikami bo myslalam ze skoro plemnik zaplodni i zarodek dotrwa do blastki to nasienie jrst ok? czy mozliwe zeby byl nieprawidlowy?
 
No ja dziś w sprzątanie zaoferowana, bo całą sobotę w pracy a w niedziele nocka :D Fajne święta. Pół lanego poniedziałku prześpie :p A na świeta jestem sam. Chłop pojechał do Niemczech. Nawet go na granicy nie sprawdzali nic. Wraca dopiero po świętach. To dopiero świetny początek wiosny! 😜🏖️🏝️⛱️

Kiedyś pamiętam jak nie znosiłam mycia lodówki.

Dziś dojrzałam do jej mycia :D 30 min i zrobione 💪 💪 Mały sukces. Nie mogę się cieszyć z ciąży to chociaż z czystej lodówki nie? :p

Jakim cudem 30 min? Dzięki mojej kochanej zmywarce !! 4 półki z lodówki idę na dół pod skosem (wszystkie ząbki w góre) a reszta badziewi na górę. Zmywara odkaża pracuje godzine z hakiem a ja w tym czasie myje lodówkę i zbiornik na warzywa. I nie śmierdzi octem 🤗🤗🤗 Ja dobrze mieć zmywarkę ! (i nie płacić rachunków 😂😂😂)

Zjadłabym coś dobrego na święta, ale nie mam pomysłu :(
 
to mloda 32 lata, a jak to jest z plemnikami bo myslalam ze skoro plemnik zaplodni i zarodek dotrwa do blastki to nasienie jrst ok? czy mozliwe zeby byl nieprawidlowy?
Materiał genetyczny plemnika wchodzi w trzeciej dobie, ale to nie znaczy, że przestaje mieć znaczenie w piątej, kiedy zarodek stanie się blastocystą... Oczywiście, że jest możliwe, że zarodki będą nieprawidłowe, nawet jeśli się zapłodnią i dotrwają do blastki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja dziś w sprzątanie zaoferowana, bo całą sobotę w pracy a w niedziele nocka :D Fajne święta. Pół lanego poniedziałku prześpie :p A na świeta jestem sam. Chłop pojechał do Niemczech. Nawet go na granicy nie sprawdzali nic. Wraca dopiero po świętach. To dopiero świetny początek wiosny! 😜🏖️🏝️⛱️

Kiedyś pamiętam jak nie znosiłam mycia lodówki.

Dziś dojrzałam do jej mycia :D 30 min i zrobione 💪 💪 Mały sukces. Nie mogę się cieszyć z ciąży to chociaż z czystej lodówki nie? :p

Jakim cudem 30 min? Dzięki mojej kochanej zmywarce !! 4 półki z lodówki idę na dół pod skosem (wszystkie ząbki w góre) a reszta badziewi na górę. Zmywara odkaża pracuje godzine z hakiem a ja w tym czasie myje lodówkę i zbiornik na warzywa. I nie śmierdzi octem 🤗🤗🤗 Ja dobrze mieć zmywarkę ! (i nie płacić rachunków 😂😂😂)

Zjadłabym coś dobrego na święta, ale nie mam pomysłu :(
No kurcze...ja też wkładam cześć do zmywarki, ale zajmuje mi ze wszystkim z 2 godziny 🤷‍♀️ dobra jesteś 👍 a tak w ogóle to jedynej rzeczy, z prac domowych, której nie cierpię jest mycie lodówki z zamrażarką 😠😠
 
Do góry