reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strasznie się boje, ze zostanę z niczym...to moja 5 ta stymulacja i mam zjechaną psychikę...mąż chciał wszystkie już dziś mrozić ale poszliśmy na układ w połowie ;) wiem, ze blastka lepsza ale w Novum nie podadzą mi w razie czego dwóch- a 3dniowe może podadzą w razie czego. Takie mam pokrętne może rozumowanie ale boje się ryzykować po moich przejściach :(
Ja miałam podane 2 zarodki trzydniowe i się udało, 1 został że mną, ale to 5 lat temu. Miesiąc temu miałam ładna blastke 4aa i lipa, wczoraj miałam podana wczesna blastka i też nie wiem co z tego wyjdzie. Niby właśnie wszyscy radza do blastki hodować, ale ja chyba tez bym zrobila tak jak Ty.
 
Miałam 7 blastocyst i 2 zarodki 3-dniowe. Żaden się nie przyjął... W tych siedmiu 2 były 4AA, 2- 4AB, 2- 4BB i 1- 4BC.. Duża ilość nie jest szansą powodzenia... Szkoda że na tamtym etapie nikt mi nie zaproponował badania zarodkow...
a wiesz ile lat miala dawczyni? wydaje mi sie ze jakies powinny byc ok, chyba rzadko sie zdarza zeby wszystkie niepoprawne :(
 
Dziewczyny, w którym dniu cyklu mam zacząć brać antyki do scratchingu? Dziś dostałam okres 🤔 Nie chcę tyłka lekarce zawracać smsami🤔
Edit, już wszystko wiem 🙃
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziś 14dzien od transferu 3dniowego zarodka
Beta 453.6 czy nie za a mało:(
Ja dokładnie w 14 dpt miałam:
B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG)488.0_mIU/ml
Wiec prawie tyle samo. A wtedy były jeszcze bliźniaki. Transfer udany, obecnie 27 tc leci.
GRATULUJĘ !! ❤️
Pamiętaj, ze to przyrost jest ważny a nie konkretna ilosć. To Twoja pierwsza beta?
 
reklama
Do góry