reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O Kurde A w którym tc złapały Cię wymioty ? Ty masz chyba starsza Ciążę ode mnie?
Ja wspomagam się tabletkami na mdłości najgorszy był dla mnie 9tc teraz w 10 tc trochę lepiej.....
Ja nie biorę żadnych leków, bo jestem trudnym pacjentem- nie lubię leków. Po przeczytaniu ulotki stwierdziłam, ze nie wezmę i już, lekarz powiedział, ze dopóki mogę jeść i nie jestem odwodniona, to jeśli nie chce to nie muszę brać czopków ani tabletek.
Mi mdłości zaczęły się w 5/6 tyg W 9 wymioty, a w 11 niepowściągliwe wymioty. , Dziś mam 12+ 1 , ale od wczoraj jest lepiej, nie chcę nic mówić,żeby nie cieszyć się na zapas, ale dużo mniej wymiotuję.
 
Ja mam kolejna kontrolę jutro a właśnie na wkładce zauważyłam mikroskopijne ślady krwi, takie 'niteczki'... Więc już pewnie po wszystkim [emoji52] poczekam do jutra ale już bez nadzieji na Happy End. [emoji52] Dziś mój 21dpt więc logicznego wytłumaczenia na te'niteczki'nie ma prócz jednego...eh. Ciągle pod gorke!
Czekaj spokojnie, plamienia w ciazy często występują i nie koniecznie zwiastuja najgorsze. Bądź dobrej myśli i spokojnie czekaj do jutra. Jak boli Cię brzuch, to możesz wziąć nospe
 
Uuu to widzę że to się nasila A nie lżeje. ja poki co mdłości tak od 5 do 7 tyg miałam teraz ost tydzień troszkę lepiej,ale jak Cię czytam to aż się boję. A lekarz do mnie mówił że już gorzej nie będzie;)
 
Już po wizycie, jeden pęcherzyk jest w macicy. Nie będzie bliźniaków. Oby się dalej pięknie rozwijał :-)
Super gratulacje. ❤️ Niech rośnie zdrowo.

Wiecie z tymi betami to wcale nie jest takie oczywiste. Ja miałam bliźniaki a na początku przyrosty miałam bardzo słabe, dużo mniejsze wartości niż reszta dziewczyn z pojedynczymi ciążami i gdzieś na jakimś forum znalazłam wyniki dziewczyn z ciąż mnogich i wcale nie były wyższe niż normalnie. To chyba jakiś przesąd jest z tymi wysokimi betami w ciążach mnogich.
 
Uuu to widzę że to się nasila A nie lżeje. ja poki co mdłości tak od 5 do 7 tyg miałam teraz ost tydzień troszkę lepiej,ale jak Cię czytam to aż się boję. A lekarz do mnie mówił że już gorzej nie będzie;)
Spokojnie, mam wrażenie, ze jestem wyjątkowo uprzywilejowana pod tym względem 🤪 Większość dziewczyn na moim etapie ma już mdłości z głowy, czego i Tobie z całego serca życzę.
 
reklama
Ja mam kolejna kontrolę jutro a właśnie na wkładce zauważyłam mikroskopijne ślady krwi, takie 'niteczki'... Więc już pewnie po wszystkim [emoji52] poczekam do jutra ale już bez nadzieji na Happy End. [emoji52] Dziś mój 21dpt więc logicznego wytłumaczenia na te'niteczki'nie ma prócz jednego...eh. Ciągle pod gorke!
Ja wiem, ze każdy objaw budzi niepokój na tym etapie, ale spokój jest najważniejszy. Plamienia nie świadczą o niczym, zwłaszcza mikroskopijne plamienia. Mamy ogromne zmiany w ilości hormonów, wszystko w środku jest obrzmiałe i mocno ukrwione,
Spokojnie zaczekaj do jutrzejszej kontroli.
trzymam kciuki, żeby wszystko było ok ☘️
 
Do góry