reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
[emoji16][emoji16][emoji16]
Cod czuje, ze w nastepne Swieta będzie u Ciebie tłoczno [emoji23][emoji38][emoji23]
Tez mam takie przeczucia :-) już szukam niani do pomocy. Bo z młodym w zerówce kilka dzielnic dalej nie dam rady :p już mysle, ze auto będę musiała zmienić bo jak dwójka będzie to bliźniaki plus synuś i ojciec tramwajem:p
 
Ja mam kolejna kontrolę jutro a właśnie na wkładce zauważyłam mikroskopijne ślady krwi, takie 'niteczki'... Więc już pewnie po wszystkim [emoji52] poczekam do jutra ale już bez nadzieji na Happy End. [emoji52] Dziś mój 21dpt więc logicznego wytłumaczenia na te'niteczki'nie ma prócz jednego...eh. Ciągle pod gorke!
 
Ja mam kolejna kontrolę jutro a właśnie na wkładce zauważyłam mikroskopijne ślady krwi, takie 'niteczki'... Więc już pewnie po wszystkim [emoji52] poczekam do jutra ale już bez nadzieji na Happy End. [emoji52] Dziś mój 21dpt więc logicznego wytłumaczenia na te'niteczki'nie ma prócz jednego...eh. Ciągle pod gorke!
Kochana to o niczym nie świadczy. Głowa fo góry i wierz w swojego synka!!! ❤️ Co druga ty na forum ma plamienia w ciąży, baa nawet niektóre krwawią a ciaza rozwija się prawidłowo. Nie martw się. Będzie dobrze ✊✊✊❤️
 
Ja mam kolejna kontrolę jutro a właśnie na wkładce zauważyłam mikroskopijne ślady krwi, takie 'niteczki'... Więc już pewnie po wszystkim [emoji52] poczekam do jutra ale już bez nadzieji na Happy End. [emoji52] Dziś mój 21dpt więc logicznego wytłumaczenia na te'niteczki'nie ma prócz jednego...eh. Ciągle pod gorke!
krew. czy brazowe? jak masz dopochwowo leki to mogła się uszkodzić sluzowka. u mnie tak było. także jeszcze nic przesadzonego. czekaj na jutro.
 
Ja mam kolejna kontrolę jutro a właśnie na wkładce zauważyłam mikroskopijne ślady krwi, takie 'niteczki'... Więc już pewnie po wszystkim [emoji52] poczekam do jutra ale już bez nadzieji na Happy End. [emoji52] Dziś mój 21dpt więc logicznego wytłumaczenia na te'niteczki'nie ma prócz jednego...eh. Ciągle pod gorke!
Musisz myśleć pozytywnie. Nie możesz się poddawać. Trzymam mocno ✊✊✊✊
 
Ja mam kolejna kontrolę jutro a właśnie na wkładce zauważyłam mikroskopijne ślady krwi, takie 'niteczki'... Więc już pewnie po wszystkim [emoji52] poczekam do jutra ale już bez nadzieji na Happy End. [emoji52] Dziś mój 21dpt więc logicznego wytłumaczenia na te'niteczki'nie ma prócz jednego...eh. Ciągle pod gorke!
To nic nie znaczy.
Ja do 10 tc co 2 dni miałam progesteron w kolorze wszystkich brazow, różow, czerwieni.....
2 razy byłam z krwawieniem okresowym na sorze .......
A mój cud ma 4 cm i ma się dobrze.
Nie trać wiary.
 
reklama
A ja miałam dziś dobry dzień, od jakiegoś czasu mam niepowściągliwe wymioty ciężarnych a dzisiaj mdłości były, ale jak na razie ani razu nie wymiotowałam. Jest to dla mnie naprawdę ogromna ulga.
Zrobiłam tez badanie progesteronu, ponieważ kilka dni temu odstawiłam go już zupełnie i wyszedł mi ponad 100, więc super łożysko już sobie radzi samo. Oby więcej takich dni, bo ostatnio nie dawałam sobie rady psychicznie.
O Kurde A w którym tc złapały Cię wymioty ? Ty masz chyba starsza Ciążę ode mnie?
Ja wspomagam się tabletkami na mdłości najgorszy był dla mnie 9tc teraz w 10 tc trochę lepiej.....
 
Do góry