reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje za info :* to mój trzeci transfer, ale pierwszy świeży. poprzednie dwa były krio, pierwszy udany ale ciąża przestała się rozwijać w 7 tygodniu, a drugi Beta ledwo drgnęła :(. Nie rozumiałam jak czytałam ze przygoda z IV to rollercoaster uczuć, ale teraz co pare dni zmiana z euforii po rozpacz 🙈
no trzeba twarda d..pe miec.. do tego jeszcze dochodzi faszerowanie hormonami co dodatkowo rozhuśtuje emocje. Trzymam kciuki żeby jednak było ok. :)
 
reklama
Tylko właśnie po punkcji czułam się super, lekarz nie widział przeciwwskazań.
Ale boli cały czas . Jeśli to napadowe, siłę bóle tak miałam dokładnie tak samo. Nie mogłam nawet oddechu zlapać , ruszyć się....okropne uczucie. Pobrali 16 jajeczek i na bank było jeszcze dużo mniejszych. Niczego nie odstawiłam ponieważ te napadowe bóle trwały do pół godziny może dłużej. Potem mijały. Zresztą estrofem przy świeżym cyklu odstawiłam 11 dpt. Nawet jeśli odstawisz estrofem.to nic nie jest przesądzone.
U mnie ten masakryczny bol trwał od 6 do 10 rano, potem w miarę się uspokoiło i do teraz jestem po prostu taka osłabiona, przespałam pol dnia. Mi pobrali 24 z czego 15 było dojrzałych.
 
U mnie beta ujemna, dziś odebrałam wynik.. to już 2 transfer i beta ani nie drgnęła :( jestem młoda, zarodki podobno super, Endo też... lekarka przed tym transferem powiedziała, że jeśli się nie uda, to będziemy badac immunologie... jakie to są badania? Robiła je któraś z Was? Ja miałam robione podstawowe badania immunologiczne, które wyszły ok.. Więc jakie jeszcze?
 
U mnie beta ujemna, dziś odebrałam wynik.. to już 2 transfer i beta ani nie drgnęła :( jestem młoda, zarodki podobno super, Endo też... lekarka przed tym transferem powiedziała, że jeśli się nie uda, to będziemy badac immunologie... jakie to są badania? Robiła je któraś z Was? Ja miałam robione podstawowe badania immunologiczne, które wyszły ok.. Więc jakie jeszcze?
Bardzo mi przykro.. ja miałam immunologie juz dawno badana. My zanim podeszliśmy do pierwszej próby to byliśmy przebadanie od A do Z bo ja zachodziłam naturalnie w ciążę tylko je traciłam i szukaliśmy powodu, no i w sumie bez skutku. Bądź silna. Jak to mówią do 3 razy sztuka. Niech ten 3 raz będzie tym szczesliwym[emoji8]macie jeszcze zarodku?
 
Bardzo mi przykro.. ja miałam immunologie juz dawno badana. My zanim podeszliśmy do pierwszej próby to byliśmy przebadanie od A do Z bo ja zachodziłam naturalnie w ciążę tylko je traciłam i szukaliśmy powodu, no i w sumie bez skutku. Bądź silna. Jak to mówią do 3 razy sztuka. Niech ten 3 raz będzie tym szczesliwym[emoji8]macie jeszcze zarodku?
Tak, jeszcze 2 blastki, ale potrzebuje przerwy teraz... ja też poronilam 2 naturalne ciążę i też nie znaleziono przyczyny, choć badań miałam wiele. Pamiętasz może koszty tych badań?
 
Przeszukam papiery bo za dużo tych badań mieliśmy żeby spamiętać wszystko. Ważne, że masz po kogo wracać [emoji3590] Ściskam Cię mocno [emoji8] odpocznij, zregeneruj się i zrób te badania a napewno się uda!
 
Ja nie biorę żadnych leków, bo jestem trudnym pacjentem- nie lubię leków. Po przeczytaniu ulotki stwierdziłam, ze nie wezmę i już, lekarz powiedział, ze dopóki mogę jeść i nie jestem odwodniona, to jeśli nie chce to nie muszę brać czopków ani tabletek.
Mi mdłości zaczęły się w 5/6 tyg W 9 wymioty, a w 11 niepowściągliwe wymioty. , Dziś mam 12+ 1 , ale od wczoraj jest lepiej, nie chcę nic mówić,żeby nie cieszyć się na zapas, ale dużo mniej wymiotuję.
Ja wolę sobie ulżyć i mniej się męczyć .
Mam mdłości od ok 6 tc od 8 tc biorę leki w 9 mało pomagały ...
Teraz w 10 tc biorę dalej mniejsze dawki .
 
reklama
U mnie beta ujemna, dziś odebrałam wynik.. to już 2 transfer i beta ani nie drgnęła :( jestem młoda, zarodki podobno super, Endo też... lekarka przed tym transferem powiedziała, że jeśli się nie uda, to będziemy badac immunologie... jakie to są badania? Robiła je któraś z Was? Ja miałam robione podstawowe badania immunologiczne, które wyszły ok.. Więc jakie jeszcze?
Bardzo mi przykro rozumiem aż za dobrze też dwa transfert i też beta nigdy nie drgnęła a przyczyn niepowodzeń nie mieliśmy bo wszystko podobno super z nami. ale jak zaczęliśmy grzebać w immunologii to wyszły rożne nieprawidłowość, a takie badania zrobiliśmy na zlecenei immunologa Genotypowanie receptorów Kir, Ocena cytokin i współczynnika Th1, P.ciała przeciwjadrowe (ANA), Test IMK (MultiTest) nam wyszły podwyższone komorki nk i brak większości kirow implantacyjnych
 
Do góry