reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

BASSET - nawet nie wiesz, kobieto jak ja cię rozumiem...

Dziewczyny, dopadła mnie dolina... Powód jest...dziwny... Wcale nie dlatego, że czuję, że się znowu nie udało (jutro lub pojutrze zrobie bete dla potwierdzenia)! Otóż...nie mogę sobie przypomnieć mojego ostatniego sexu z mężem... Przez te wszystkie starania jakoś zapomnieliśmy, nie było kiedy albo brakowało ochoty... Do du... z takim życiem.
 
reklama
Dziś byłam u lekarza i trochę mnie zmartwił. Myślam,że jak ze mną wszystko jest ok. to stymulację odpowiem ładnie a tu czapa.Od 14 lipca mam stymulacjęFOSTIMONem i jak się dziś okazał wychodowałam tylko 3 pęcherzyki. Lekarz był nie mniej zaskoczony niż ja i powiedział mi,że zwykle jest ich ok. 10. Mam jeszcze nadzieje,że do następnej wizyty we środę jakieś ze dwa się ujawnia. Teraz mam obawy,że po zapłodnieniu zaden nasz szkrab nie przetrwa do transferu.
Ponieważ mamy kłopoty z jakością nasienia zostaliśmy zakwaliwikowani do IVF - IMSI.
Do dziś miałam wielką nadzieje,że się nam uda a dziś trochę tego optymizmu mi uciekło.

Ewelina będzie dobrze nie ma innej opcji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
katie
toc Ty masz dopiero 5 dzien stymulacji.... moze, ale wcale nie musi to oznaczac ze wiecej niz 3 nie bedzie. ja moze jestem troche esktremalny przypadek ale u mnie dopiero w 9/10dniu stymulacji jest okolo 6 czy 7.... a w okolo 14 dniu jest ich w zaleznosci od dawki i reakcji 12 do 16 jak do tej pory.... jestes na krotkim czy dlugim? na dlugim jest nieco wieksza szansa ze wiele moze dojsc, na krotszym nieco mniejsza ale mozliwe jak najbardziej
 
dziewczyny jutro punkcia.....mam 8 pecherzykow na prawym j. i kilka na lewym...mam nadzieje ze w srodku sa cudowne jajeczka i ze meza chlopaki sie sprawia.......:-)
 
Lolitka
Właściwie nie wiem. Przed stymulacja łykałam pigułki anty.
Nie wiem może źle zrozumiałam lekarza,ale powiedział mi,że punkcje przewiduje w najbliższy piątek lub w sobotę.
 
Mami
zaczyna dopadać mnie dolina:) Huśtawka nastrojów niezła (przewaga nastroju płaczącego) - niedługo mąż się ze mną rozwiedzie:) Zaczynam się łamać - chyba pójdę na betę w piątek:)
 
reklama
Ewelina
strzelaj bete nawet i w czwartek. to juz bedzie spokojnie wiadomo w jedna czy w druga strone

Kati
wiec bylas na dlugim. rozumie ze w ten piatek ma byc punkcja? jesli tak to raczej juz wiele z nich nie urosnie.... chyba ze masz jakies maluszki ktora moga podskoczyc w ciagu 5 dni
 
Do góry